Syrp Genie Głowica (SY0030-0001)

Syrp Genie Głowica (SY0030-0001)

SAP:013108 / MFR: SY0030-0001

2 799,00 PLN      

Cena netto: 2 275,61 PLN
Dostępny 2-7 dni

Syrp Genie o niewielkich rozmiarach, z łatwym w obsłudze menu i ekstremalną wszechstronnością.

Syrp Genie Głowica (SY0030-0001)

Syrp Genie o niewielkich rozmiarach, z łatwym w obsłudze menu i ekstremalną wszechstronnością. Zamiast ograniczyć się do konkretnego systemu lub slidera o stałej długości, pozwala połączyć Genie z posiadanym sprzętem profesjonalnym lub DIY, i uzyskać płynne sterowanie ruchem i kontrolę wideo w czasie rzeczywistym.

Genie zapewnia możliwość stosowania ruchem w dwóch osiach jednym urządzeniem. Może być używany na statywie do obracania lub na sliderze do przesuwania, z efektem paralaksy.

W porównaniu z innymi kontrolerami ruchu, Genie jest niewiarygodnie mobilny, dzięki czemu zawsze można mieć go przy sobie. Bez zewnętrznych baterii, skomplikowanych przewodów lub kontrolerów innych firm, cała jednostka zajmuje tylko jedną przegrodę w typowej torbie na aparat.

Genie można zaprogramować do wykonywania ujęć typu time-lapse lub płynnych wideo w czasie rzeczywistym. Tryb wideo umożliwia doskonałe, płynne śledzenie lub panoramowanie, eliminując ludzkie błędy i umożliwiając powtarzalność, dzięki czemu jednoosobowa załoga poradzi sobie podczas wywiadów czy zdjęć.

Wysraczy ustawić delikatny start i koniec zarówno dla time-lapse i wideo, aby uzyskać przyjemny, płynny ruch. Po ustawieniu ruch powoli przyspiesza do żądanej prędkości na początku i płynnie zwalnia na końcu przed pełnym zatrzymaniem.

Specyfikacja:

 • W komplecie - Głowica Genie, podstawka obrotowa, podstawka na slider, sznurek – 3m, ładowarka międzynarodowa, przewód do wyzwalania aparatu (do wyboru), uniwersalne mocowania do slidera.
 • Prędkość max -
  liniowa: 100cm / 25s
  obrotowa: 360° / 6s
 • Udźwig - 15 Kg (podczas pracy w poziomie)
  Limity obciążeń zmieniają się w zależności od tego, jakiego rodzaju slider jest używany i ile sprzętu wkładasz na Genie. Gładkie łożyska rolkowe, takie jak w Magic Carpet, działają skuteczniej w trybie pionowym, niż slidery z innym system oporowym.
  Podczas pracy całkowicie w pionie nie powinno się przekraczać wagi założonego sprzętu powyżej 1,4 Kg.
 • Bateria -
  Typ: Li-ION, 11,1V
  Czas ładowania (0-100%): 4 godz.
  Czas pracy - timelapse: 24 godz, wideo: 6 godz.
 • Kompatybilność - Dzięki zastosowaniu różnych przewodów, głowica jest kompatybilna z większością dostępnych aparatów na rynku posiadających gniazdo elektronicznego wężyka spustowego.
  W celu dobrania odpowiedniego przewodu należy zapoznać się z aparatem i instrukcją, można też skorzystać z konfiguratora dostępnego na stronie producenta (http://syrp.co.nz/product/accessories/link-cable).
 • Mocowanie - Podstawka obrotowa: gwinty żeńskie 1/4" i 3/8", Podstawka na slider: gwint żeński 3/8"
  Głowica: gwint męski 3/8"
 • Wymiary  - 110* x 102 x 102 [mm] *wysokość bez podstawki i gwintu męskiego
 • Gwarancja producenta - 12 miesięcy

Recenzje klientów

Numer SAP 013108
Nr katalogowy dostawcy SY0030-0001
Kod EAN Nie
Gwarancja 12 miesięcy
Producent Syrp

Uwaga: Wyświetlanie produktów na stronie służy wyłącznie celom informacyjnym. Dokładamy wszelkich starań, aby publikowane tu informacje były jak najbardziej aktualne, jednak producent zastrzega sobie prawo do zmiany specyfikacji.