SIRUI Anamorphic Lens 1,6x Full Frame 50mm T2.9 RF-Mount

Więcej widoków

SIRUI Anamorphic Lens 1,6x Full Frame 50mm T2.9 RF-Mount

SAP:027057 / MFR: FFEK6-R

6 574,00 PLN      

Cena netto: 5 344,72 PLN
Dostępny 7-14 dni

SIRUI przechodzi na pełną klatkę! Zaskakuje kamerzystów swoim 50mm T2.9 1,6x Full-Frame anamorficznym obiektywem, który w swojej klasie nie ma sobie równych.

SIRUI Anamorphic Lens 1,6x Full Frame 50mm T2.9 RF-Mount

SIRUI przechodzi na pełną klatkę! Zaskakuje kamerzystów swoim 50mm T2.9 1,6x Full-Frame anamorficznym obiektywem, który w swojej klasie nie ma sobie równych.

Sirui Obiektyw anamorficzny 1,6x Full Frame 50mm T2.9

Obiektyw charakteryzuje się 1,6-krotnym współczynnikiem kompresji. Przy fotografowaniu w formacie 3:2, daje współczynnik proporcji 2,4:1. Gdy matryca jest ustawiona na 16:9, otrzymasz znacznie szersze proporcje obrazu 2,8:1, a wrażenia z oglądania będą tak doskonałe i wciągające jak w formacie IMAX.

Kadrowanie według własnych upodobań
Niezależnie od tego, czy fotografujesz wielkie sceny, czy tworzysz ciasne ujęcia, obrazy uzyskane za pomocą tego obiektywu będą najwyższej jakości, w wysokiej rozdzielczości i dobrej ostrości. Jako obiektyw pełnoklatkowy może robić szersze zdjęcia niż jego odpowiedniki z matrycą APS-C, pozostawiając mnóstwo miejsca na panoramowanie lub wprowadzanie zmian w postprodukcji. Jeśli część zdjęcia jest zbędna, wystarczy ją wykadrować, nie martwiąc się o utratę pikseli.

50mm - Prawdziwie wszechstronny
Ogniskowa 50mm ma kąt widzenia bardzo zbliżony do ludzkiego oka. Wyposażony w 1.6-krotny współczynnik ściśnięcia, obiektyw 50mm może zapewnić horyzontalny kąt widzenia, którego spodziewalibyśmy się po zwykłym obiektywie 31mm, a także organiczne rozmycie tła, które pomaga w zniuansowanym i wciągającym opowiadaniu historii.

Piękny owalny bokeh
Obiektyw ten, o współczynniku ściśnięcia 1,6x, tworzy owalny bokeh o bardziej przyjemnym kształcie niż obiektywy 1,33x, nadając materiałowi filmowemu dodatkową ekspresję i estetykę.

Żywe flary obiektywu
Skieruj źródło światła bezpośrednio na ten obiektyw, aby uzyskać charakterystyczne niebieskie flary, z których słyną obiektywy anamorficzne, dodając do obrazu szczyptę magii.

Maksymalny otwór przysłony T2,9
Podczas fotografowania przy szerokim otwarciu przysłony T2,9 z ostrością skoncentrowaną na obiekcie uzyskasz obraz o płytkiej głębi ostrości, na którym obiekt będzie ostry, a inne obszary będą nieostre. Użycie szerokiego otworu przysłony w warunkach słabego oświetlenia umożliwia aparatowi pobranie większej ilości światła i uzyskanie szybszego czasu otwarcia migawki. Ponadto pierścień przysłony został zaprojektowany jako bezstopniowy, aby zapewnić płynne sterowanie przysłoną.

Obudowa obiektywu Cine Lens
Ten obiektyw wygląda bardzo elegancko, ponieważ cały korpus zbudowany jest ze stopu aluminium. Ponadto, pierścienie przysłony i ostrości są tak skonstruowane, że stawiają przyjemny opór i ułatwiają instalację systemu follow-focus. Dzięki otworowi na śrubę 1/4" na spodzie, obiektyw może być zamontowany bezpośrednio na płytce szybkiego mocowania i zachować równowagę całego zestawu.

Doskonałe dopasowanie do aparatów pełnoklatkowych
Obiektyw posiada natywne mocowanie dla systemów RF, L, E i Z, kompatybilne z takimi pełnoklatkowymi kamerami jak Panasonic S1H, S5, RED KOMODO, RED V-RAPTOR ST, Canon R5, R6, C70, Sony FX-3, FX-6 oraz Nikon Z6 i Z7. Jako niedroga alternatywa dla markowych pełnoklatkowych obiektywów anamorficznych, obiektyw ten sprawi, że anamorfika stanie się dostępna dla większej liczby osób w większej liczbie sytuacji.

Specyfikacja techniczna

 • Średnica - 88
 • Łopatki przesłony - 10
 • Rozmiar filtra (okrągły) (mm) - 82
 • Stała ogniskowa (mm) - 50
 • Typ ustawiania ostrości - Ręczna regulacja ostrości
 • Długość (mm) - 140
 • Elementy soczewki / grupy - 16/13
 • Format pokrycia obiektywu - Pełna klatka
 • Mocowanie obiektywu / kamery - Canon RF
 • Maksymalna przysłona - 2.9
 • Maksymalne powiększenie (x) - 1:12,83(V) 1:20,42(H)
 • Minimalna przysłona - 16
 • Minimalna ostrość (cm) - 75
 • Waga (g) - 1 073,6
 • Zdjęcie / Wideo - Wideo

 


 

Recenzje klientów

Numer SAP 027057
Nr katalogowy dostawcy FFEK6-R
Kod EAN 6952060025438
Gwarancja 12 miesięcy
Producent SIRUI

Uwaga: Wyświetlanie produktów na stronie służy wyłącznie celom informacyjnym. Dokładamy wszelkich starań, aby publikowane tu informacje były jak najbardziej aktualne, jednak producent zastrzega sobie prawo do zmiany specyfikacji.