Sigma 35/2 C DG DN 58mm SONY E

Sigma 35/2 C DG DN 58mm SONY E

SAP:022474 / MFR: OSSE35/2_C_DG_DN

2 790,00 PLN      

Cena netto: 2 268,29 PLN

Dostępny 2-7 dni

Profesjonalna wydajność w kompaktowym opakowaniu, przynosząca nowe możliwości twórcze.

Sigma 35/2 C DG DN 58mm SONE E

Profesjonalna wydajność w kompaktowym opakowaniu, przynosząca nowe możliwości twórcze.

Obiektyw to nie tylko element wyposażenia aparatu, to także część procesu twórczego, w którym tworzysz wyjątkowe zdjęcia.
Kiedy myślisz o tym w ten sposób, zaczynasz dostrzegać, że obiektyw może dawać radość z jego użytkowania. Obiektywy z serii I są tak przyjemne w użyciu i tak naturalne układają się w dłoni, że będziesz chciał po nie sięgać za każdym razem, gdy tylko pomyślisz o fotografowaniu. Obiektywy z serii I to więcej niż narzędzie do robienia pięknych zdjęć, to satysfakcja z bycia fotografem. Zostały zaprojektowane, aby uwydatnić Twój styl fotograficzny. Zostały stworzone, aby pomóc Ci urzeczywistnić kreatywną wizję. W równym stopniu dotyczą procesu, jak wyników. Taka jest koncepcja litery „I” w nowej serii. Sprostanie tym oczekiwaniom to wyznacznik wyjątkowości serii I.

Seria SIGMA I to świeże spojrzenie na to, czym jest obiektyw, oferuje nowy poziom wrażeń użytkowania, korzystając z najwyższej jakości rozwiązań w każdym aspekcie. Weźmy na przykład zewnętrzną stronę obiektywu; jest wykonany w całości z precyzyjnie ciętego metalu. Pierścienie ostrości i zmiany przysłon również.. Nadanie obiektywowi tak wyjątkowego wyglądu i położenie tak dużego nacisku na doskonały projekt i wykonanie daje niezwykłe wrażenia z jego użytkowania. W tych zmieniających się czasach, SIGMA zawsze pyta „czego dziś potrzebują fotografowie?”. Sigma wychodzi na przeciw fotografom, podejmuje nowe wyzwania i nieustannie odkrywa na nowo w jaki sposób można fotografować. Takie podejście znajduje odzwierciedlenie w serii I z linii SIGMA Contemporary.

Dążąc do nowego rodzaju wrażeń użytkownika, seria SIGMA I podkreśla relację między człowiekiem z obiektywem.
Seria I gwarantuje nie tylko możliwość uchwycenia i cieszenia się z wyjątkowych kadrów ale również pozwala na doznawanie radości z samego procesu fotografowania. Solidne wykonanie całkowicie metalowego korpusu, jest wyczuwalne za każdym razem, gdy trzymasz go w dłoni. Płynny i zdecydowany ruch pierścienia ostrości, precyzyjne kliknięcie pierścienia przysłony i przełączników, dodatkowo pięknie zaprojektowana niestandardowa osłona przeciwsłoneczna, te koncepcje projektowe nie mogłyby zostać zrealizowane, gdyby nie możliwości technologiczne firmy SIGMA. Wysoka precyzja przetwarzania, która koncentruje się na produkcji wielkoseryjnej i małoseryjnej. Nie mogliśmy tego zrobić wcześniej, ale teraz możemy. To jest SIGMA w jej najlepszym obliczu.

W przypadku narzędzia służącego do tworzenia sztuki ważne jest, aby odpowiadało intuicji twórcy. Na przykład soczewki z linii Art osiągnęły to dzięki swoim wyjątkowym parametrom optycznym. Nowa seria I będzie odpowiedzią na kreatywną intuicję fotografów, będąc czymś, co mogą i chcą zabrać ze sobą wszędzie. Często idealne ujęcia ujawniają się tylko w jednym konkretnym momencie. Może to być po prostu przypadkowy moment w życiu codziennym. Obietnicą serii I jest jej wysoka wydajność i kompaktowość, dzięki której obiektyw zawsze może być  pod ręką, zwłaszcza gdy nadejdzie ten niepowtarzalny moment, niezależnie od tego, jaka to może być sceneria.

Doskonałe parametry optyczne przyczynią się do poprawienia Twojej twórczej pracy. Konstrukcja optyczna serii I ma wbudowane najnowocześniejsze technologie, w tym ekskluzywną konstrukcję bezlusterkową, która wykorzystuje krótką odległość tylnej części obiektywu od matrycy aparatu i precyzyjne soczewki asferyczne. Łączy w sobie doskonałe parametry optyczne potrzebne do łapania pełnoklatkowego obrazu z kompaktową konstrukcją.

 

Seria SIGMA I to kompaktowa, pięknie zaprojektowana, wysokowydajna optyka do bezlusterkowców. SIGMA w podanej kolekcji wprowadza uniwersalny obiektyw stałoogniskowy 35 mm do linii Contemporary, który łączy wysoką ostrość obrazu z niewielkim doskonale wyważonym do bezlusterkowców korpusem. Obiektyw 35 mm F2 DG DN | Współczesny, klasyczny, szerokokątny obiektyw stałoogniskowy, z którym fotografowie nie chcieliby iść na kompromis, ma maksymalną przysłonę F2 i oferuje zarówno niewielkie rozmiary, jak i wysoką wydajność optyczną. Jego skromne rozmiary i waga sprawiają, że jest na tyle przenośny, że można go nosić w małej torbie i zawsze mieć go przy sobie.  Równie wygodnie używa się go  do profesjonalnych zdjęć, jak i codziennego fotografowania oraz realizacji prac wideo. Ten zupełnie nowy szerokokątny obiektyw standardowy jest przeznaczony dla fotografów, którzy cenią sobie nie tylko jakość zdjęć, ale także satysfakcję z ich wykonywania.

Seria I | Nowe doświadczenie fotograficzne w postaci "Kompatkowych Stałek Premium"
Seria SIGMA I zawiera obiektywy kompatybilne z pełnoklatkowymi bezlusterkowcami, które oferują nową i lepszą alternatywę, zarówno pod względem doświadczania fotografowania obiektywem, jak i imponujących wyników, jakie jest w stanie wygenerować.  To połączenie doskonałej jakości optycznej z małymi rozmiarami sprzętu, które nie było możliwe w przypadku lustrzanek cyfrowych. Jednocześnie SIGMA ma na uwadze, że w dzisiejszych czasach, gdy mamy tak ogromną różnorodność w zakresie sprzętu fotograficznego, coraz lepszych smartfonów, ludzie szukają czegoś więcej niż zwykłego „robienia zdjęć”, zależy im na niezapomnianym doświadczaniu procesu twórczego. Doskonałość firmy SIGMA w zakresie opracowywania i przetwarzania technologii była rozwijana od jej powstania w 1961 r. I stała się bardziej wyrafinowana wraz z wprowadzeniem SIGMA Global Vision w 2012 r

Nowe standardy wydajności optycznej dla linii Contemporary Obiektyw 35 mm F2 DG DN | Obiektyw przedstawia najwyższy poziom wydajności optycznej przy maksymalnym otworze przysłony F2 z korpusem obiektywu o rozmiarze pasującym wielkością do systemu bezlusterkowego. Osiowa aberracja chromatyczna, która jest szczególnie istotna w przypadku jasnych soczewek, korygowana jest szkłem SLD, a optymalne rozmieszczone elementy o wysokim współczynniku załamania światła zapewniają skuteczną korekcję różnych typów aberracji. Zastosowano w nim trzy bardzo precyzyjne soczewki asferyczne, odlewane ze szkła z najwyższą jakością której uzyskanie było możliwe dzięki zaawansowanej technologii produkcji wypracowanej w fabryce Aizu, jedynym zakładzie produkcyjnym SIGMA.

 

Elementy te zapewniają korekcję aberracji sferycznej i krzywizny pola oraz fluktuacji aberracji w czasie ogniskowania. Konstrukcja obiektywu zapewnia również bardzo dobrą korekcję aberracji, dzięki czemu jest w stanie uchwycić szczegóły na tyle dokładne, że można go używać do fotografowania nocnego nieba. Dzięki najnowocześniejszej konstrukcji optycznej i zaawansowanej technologii przetwarzania obiektyw 35 mm F2 DG DN | Contemporary oferuje stałą, wysoką rozdzielczość w zakresie całego kadrze.

 

Specyfikacja:

  • Konstrukcja obiektywu - 10 elementów w 8 grupach
  • Kąt widzenia (pełna klatka) - 63,4°
  • Liczba listków przysłony - 9 (Przysłona zaokrąglona)
  • Minimalna przysłona - F22
  • Minimalna odległość ogniskowania - 27 cm
  • Maksymalny współczynnik powiększenia - 1:5,7
  • Rozmiar filtra φ58 mm
  • Wymiary (średnica x długość) - Mocowanie Sony E φ 70 mm x 67,4 mm
  • Waga Mocowanie E Sony 325g
  • Akcesoria w zestawie: Dwa dekle. Magnetyczna metalowa przykrywka obiektywu (FRONT CAP LCF58-01M). Osłona obiektywu (LH636-01).

 

Recenzje klientów

Numer SAP 022474
Nr katalogowy dostawcy OSSE35/2_C_DG_DN
Kod EAN 85126347659
Gwarancja 12 miesięcy
Producent Sigma