RED oferuje najbardziej wydajne, zaawansowane i wszechstronne kamery kinowe na rynku. Flagowe systemy V-RAPTOR XL [X] i V-RAPTOR [X] 8K VV wyposażone są w najnowszą, przełomową technologię obrazowania firmy RED jako pierwsze na świecie wielkoformatowe kamery kinowe z globalną migawką. Linia KOMODO oferuje teraz dwa rozwiązania z czujnikami migawki globalnej 6K S35 i szokująco małymi obudowami.


Zbudowany z tymi samymi kluczowymi funkcjami, które można znaleźć w oryginalnym V-RAPTOR,
ale teraz doładowany całkowicie nowym czujnikiem globalnej migawki 8K VV, RED Global Vision, ulepszoną wydajnością audio i nie tylko.


PRZETWORNIK 8K VV Z GLOBALNĄ MIGAWKĄ
Nowa, przełomowa technologia rejestracji obrazu, pierwsza tego typu w kamerze kinowej.

GLOBAL VISION
Rozszerzona ochrona świateł zapewnia niezrównaną kolorystykę i szczegółowość w światłach, a tryb podwójnego przechwytywania Phantom Track zapewnia maksymalną elastyczność i potencjał w wirtualnych przepływach pracy.

PONAD 17-STOPNIOWY ZAKRES DYNAMIKI
Wykorzystaj najlepszą w branży wydajność sensora 8K VV przy słabym oświetleniu i odblokuj jeszcze większy zakres dynamiczny dzięki trybowi Extended Highlights.

INTELIGENTNE USTAWIANIE OSTROŚCI
Przetwarzanie w kamerze i ulepszony autofokus z detekcją fazy na matrycy, a także całkowicie nowa funkcja wykrywania twarzy zapewniają wszechstronność i pewność dla użytkowników na wszystkich poziomach filmowania.

DO 120 KLATEK NA SEKUNDĘ PRZY 8K
Dzięki niezrównanej wydajności klatek na sekundę w kamerze kinowej, operatorzy mogą wykorzystać takie elementy jak timelapse, speed-ramping lub wyciągnąć ultra-ostre zdjęcia.

ZINTEGROWANY WYŚWIETLACZ STEROWANIA
Łatwy w nawigacji i intuicyjny. Umożliwia wszechstronne sterowanie, w tym wybór formatu w kamerze, niestandardowe przyciski i wiele więcej.

NIEWIELKA OBUDOWA
Przy wymiarach 6" x 4,25" x 4,25" i wadze nieco ponad 2 kilogramy, standardowy korpus V-RAPTOR zapewnia ogromną elastyczność i użyteczność w każdym środowisku fotografowania.

Całkowicie nowa architektura audio
Nowo zaprojektowany sprzęt audio zapewnia czystszy i wyraźniejszy dźwięk podczas podłączania zewnętrznych mikrofonów.

RED V-RAPTOR [X] (710-0390)

161 468,00 PLN