RED DSMC2 Side Handle (720-0050)

RED DSMC2 Side Handle (720-0050)

SAP:009085 / MFR: 720-0050

6 328,00 PLN      

Cena netto: 5 144,72 PLN
Dostępny 7-14 dni

Uchwyt boczny DSMC2 został zaprojektowany z myślą o filmowcach, którzy preferują kompaktową, poręczną konfigurację. Oferuje najbardziej ergonomiczną opcję chwytu, mocowany jest bezpośrednio do boku RED BRAIN.

RED DSMC2 Side Handle (720-0050)

Uchwyt boczny DSMC2 został zaprojektowany z myślą o filmowcach, którzy preferują kompaktową, poręczną konfigurację. Oferuje najbardziej ergonomiczną opcję chwytu, mocowany jest bezpośrednio do boku kamery BRAIN. Posiada uformowany gumowy uchwyt i umożliwia umieszczenie podstawowych elementów sterujących kamery bezpośrednio na wyciągnięcie ręki. Pokrętło regulacji ostrości (z przodu) umożliwia sterowanie ostrością obiektywu na wybranym, obsługiwanym obiektywie. Pokrętło sterujące przysłoną (z boku) obsługuje sterowanie przysłoną i może być przypisane przez użytkownika do innych funkcji sterowania kamerą. Pokrętło obrotowe i panel D-Pad zapewniają zaawansowane sterowanie opcjami menu bezpośrednio z uchwytu. Cztery konfigurowalne przyciski parametrów kamery zapewniają szybki dostęp do takich elementów sterujących, jak ekspozycja, balans bieli, przełączanie powiększenia i autofokus.

Inteligentna rączka DSMC2 nie byłaby kompletna bez przycisku nagrywania, co pozwala na włączanie/wyłączanie nagrywania bezpośrednio z rączki. Na górze zintegrowanego przycisku RECORD, uchwyt boczny DSMC2 posiada przycisk MARK FRAME, który umożliwia oznaczanie klatek podczas fotografowania i ponowne ich oglądanie w późniejszym etapie post-produkcji.

UWAGA: Uchwyt boczny DSMC2 nie może być używany jednocześnie z uchwytem DSMC2 Outrigger lub DSMC2 Sidekick.

Specyfikacja:

 • Wymiary - 140x94x82mm
 • Waga - Około 420 g
 • Tworzywo -  Stop aluminium i guma
 • Mocowanie BRAIN -  3x śruby mocujące M4 i 1x pokrętło
 • Złącze z BRAIN - Zasilanie i komunikacja z prawego złącza I/O DSMC2
 • Sterowanie -
  Koło nawigacyjne, D-Pad i przycisk ENTER
  Przycisk MENU
  Cztery przyciski zdefiniowane przez użytkownika: A, B, C, D
  Przycisk MARK FRAME
  Pokrętło regulacji ostrości
  Pokrętło sterujące przysłoną (możliwość przypisania przez użytkownika do przysłony lub innych funkcji sterowania kamerą)
  Przycisk RECORD start/stop
 • Temperatura pracy - od 0°C do 40°C
 • Temperatura przechowywania od -20°C do 50°C
 • Wilgotność pracy - od 0% do 85%, bez kondensacji
 • Wilgotność przechowywania - od  0% do 85%, bez kondensacji
 • Wymagania - Zgodność z oprogramowaniem DSMC2 v6.3 lub nowszym

Recenzje klientów

Numer SAP 009085
Nr katalogowy dostawcy 720-0050
Kod EAN 856672007089
Gwarancja 12 miesięcy
Producent RED

Uwaga: Wyświetlanie produktów na stronie służy wyłącznie celom informacyjnym. Dokładamy wszelkich starań, aby publikowane tu informacje były jak najbardziej aktualne, jednak producent zastrzega sobie prawo do zmiany specyfikacji.