RED DSCM2 GEMINI 5K S35  zestaw (ex-demo)

RED DSCM2 GEMINI 5K S35 zestaw (ex-demo)

SAP:014518 / MFR: 710-0305e

85 000,00 PLN -129 917,00 PLN      

Cena netto: 69 105,69 PLN

Dostępny - 24h

Zestaw produktów RED składający się z kamery RED Gemini, monitora, modułu do kamer z mocowaniem v-lock, dyskiem twardym i czytnikiem wysków + twardy case do zestawu w gratisie.

RED DSCM2 GEMINI 5K S35 zestaw (ex-demo)

Zestaw produktów RED składający się z kamery RED Gemini, monitora, modułu do kamer z mocowaniem v-lock, dyskiem twardym i czytnikiem dysków + twardy case do zestawu w gratisie. Przepracowanych godzin: około 450.

Zestaw skłąda się z:

RED DSCM2 GEMINI 5K S35 BRAIN (710-0305)
Kamery RED zapewniają wspaniałą rozdzielczość i jakość obrazu, tworząc czyste i organiczne obrazy, które ożywiają każdy materiał. Matryce MONSTRO i HELIUM to kolejny krok do przekroczenia piękna oferowanego przez film - do 17 razy lepszej rozdzielczości niż HD - i ponad 4 razy więcej niż 4K. Aby zapewnić elastyczność w każdej sytuacji, GEMINI jest obecnie najlepszą matrycą RED, oferującą znacznie lepszą wydajność przy słabym oświetleniu i lepszą jakość w cieniach. BRAIN DSMC2 jest zdolny do zapisu danych z szybkością 300 MB / s i może jednocześnie rejestrować w REDCODE RAW i Apple ProRes lub Avid DNxHR / HD.Dzięki funkcjom takim jak wolne od kabli urządzenia peryferyjne, zintegrowana wnęka na nośniki, sterowanie bezprzewodowe i inne - DSMC2 jest również kompatybilny z rosnącym arsenałem modułów i akcesoriów - od RED i innych producentów zewnętrznych. Wymienne bagnety filtrów OLPF i obiektywów zapewniają najlepszą kontrolę nad nagraniami.

RED DSMC2 TOUCH 4,7" LCD
Najmnejszy dotykowy monitor LCD firmy RED o przekątnej 4,7" do pracy z RED Weapon i RED Raven.
Zapewnia wysokiej rozdzielczości jakość obrazu dla nagrywania i przeglądania materiału video. Wysoka rozdzielczość wyświetlacza 720p (1280x720pixli) zapewnia bardzo dobre odwzorowanie kolorów, wysoką gęstość pikseli (315 ppi), kontrast 1000 : 1 i jest wystarczająco jasny do pracy podczas dużej jasności otoczenia - 400 cd/m2.
Ekran LCD oferuje najbardziej intuicyjny sposób poruszania się po menu kamery a także umożliwia sprawne zmiany ustawień urządzenia.

RED DSMC Base I/O V-Lock Expander (720-0045)
DSMC Baza I / O V-Lock Expander posiada wiele złącz wejścia/wyjścia, a także standardowy V-Lock do zasilania WEAPON, SCARLET-W lub RAVEN przy użyciu baterii RED BRICK. Wykonany z lekkiego i wytrzymałego magnezu, moduł ten montowany jest bezpośrednio na tylnej części body.
DSMC Base I/O V-Lock Expander posiada również przełącznik, który umożliwia automatyczne uruchomianie, gdy zasilanie jest dostarczane za pośrednictwem gniazda DC IN do modułu. Funkcja ta pozwala na korzystanie z podłączonego zasilania prądem stałym, aby włączyć i wyłączyć body, gdy kamera jest zamontowana w odległych i trudnych w manewrowaniu lokalizacjach.

RED MINI-MAG 480GB (750-0090)
RED MINI-MAG jest najmniejszym, najszybszym i najwydajniejszym nośnikiem danych. W porównaniu ze swoim poprzednikiem REDMAG 1.8, ma szybsze prędkości zapisu/odczytu obsługi wyższych częstotliwości odświeżania (Max Data Rates) i rozdzielczości z minimalną kompresją. Prędkości transferu danych są nawet o 50% szybsze w kamerach RED WEAPON w porównaniu do ich prędkości w RED EPIC DRAGON. RED MINI-MAG 480GB może obsługiwać jednoczesne nagrywanie R3D oraz Apple ProRes w systemach kamer DSMC2, oferując idealne rozwiązanie bez względu na miejsce pracy. Wykonany z wytrzymałego aluminium, zapewnia wysoki standard bezpieczeństwa mediów przy zachowaniu kompaktowej formy obudowy. Turbodoładowane czerwone modele RED MINI-MAG 480GB mogą osiągnąć nawet do 300 MB/s prędkość zapisu i odczytu.

RED STATION RED MINI-MAG USB 3.1 (750-0084)
Czytnik dysków RED STATION RED MINI-MAG - USB 3.1 jest przeznaczony wyłącznie do przesyłania danych z RED MINI-MAG do stacji roboczej. Łączona z komputerem poprzez port USB SuperSpeed 10 Gbps posiada błyskawicznie prędkości transferu. Elegancka, zwarta konstrukcja zajmuje mniej miejsca niż RED STATION RED MINI-MAG - eSATA / USB 3.0 i pasuje do walizek transportowych. Zawiera kabel RED STATION USB-C do USB-C – USB 3.1 (60cm)

Recenzje klientów

Numer SAP 014518
Nr katalogowy dostawcy 710-0305e
Kod EAN Nie
Gwarancja 12 miesięcy
Producent RED