Sonnet

Sonnet to firma, która może pochwalić się ponad 30-letnim doświadczeniem w dziedzinie zaawansowanych technologii. Marka jest jednym z wiodących dostawców systemów rozszerzeń kart Thunderbolt, systemów pamięci masowej RAID, interfejsów komputerowych i wielu inny rozwiązań dedykowanych przede wszystkim profesjonalistom z branży audio, wideo i transmisji na żywo. Wydajność systemów i innowacyjne rozwiązania zostały docenione nie tylko przez specjalistów z wymienionych dziedzin – produkty Sonnet były wielokrotnie nagradzane prestiżowymi wyróżnieniami, będącymi najlepszym potwierdzeniem ich jakości. W ofercie marki znajdują się głównie rozwiązania przeznaczone do pracy na urządzeniach Apple i komputerach z systemem operacyjnym Windows.
Pionierskie rozwiązania marki Sonnet, która nieustanne stawia przed swoimi konkurentami wyzwania, zostały docenione również przez klientów z Polski. Właśnie dlatego w creative tools nie mogło zabraknąć produktów sygnowanych logo kalifornijskiego koncernu, wśród których znajdą Państwo profesjonalne karty PCI z jednym, dwoma lub trzema portami, obudowy ekspansyjne Thunderbolt 2, czytniki kart, kable i adaptery dla systemów Windows i MAC, dostępne w przystępnych cenach. Zapraszamy do złożenia zamówienia!

Lista  Siatka 

Strona:
  1. 1
  2. 2
  1. Sonnet Tempo SATA E2P

    Sonnet Tempo SATA E2P

    97,00 PLN
    Dostępny 2-7 dni
    Profesjonalna karta PCi Express z dwoma portami SATA Dowiedz się więcej
  2. Sonnet Tempo SATA edge ExpressCard|34 6Gb/s

    Sonnet Tempo SATA edge ExpressCard|34 6Gb/s

    150,00 PLN
    Dostępny 2-7 dni
    Jednoportowa karta SATA ExpressCard|34 6Gb/s Dowiedz się więcej
  3. Sonnet Allegro FW800 PCIe

    Sonnet Allegro FW800 PCIe

    365,00 PLN
    Wysyłka w 24h
    Profesjonalna karta PCi Express z trzema portami FireWire 800 (iLink 1394b) Dowiedz się więcej
  4. Sonnet Echo Express III-D TB2 PCIe

    Sonnet Echo Express III-D TB2 PCIe

    4 520,00 PLN
    Dostępny 2-7 dni
    Obudowa ekspansyjna Thunderbolt 2 z przeznaczeniem dla trzech kart PCIe, Desktop. Dowiedz się więcej
  5. Sonnet Dio SDXC & CF czytnik USB3.0

    Sonnet Dio SDXC & CF czytnik USB3.0

    104,00 PLN
    Wysyłka w 24h
    Profesjonalny 2-gniazdowy czytnik kart CompactFlash, SDXC, SDHC, SD z interfejsem USB 3.0 Dowiedz się więcej
  6. Sonnet Echo Express III-R TB2 PCIe

    Sonnet Echo Express III-R TB2 PCIe

    4 520,00 PLN
    Dostępny 2-7 dni
    Obudowa ekspansyjna Thunderbolt 2 z przeznaczeniem dla trzech kart PCIe, Rackmount. Dowiedz się więcej
  7. Sonnet Echo Express SE I TBL3 PCIe Desktop 1 Slot

    Sonnet Echo Express SE I TBL3 PCIe Desktop 1 Slot

    1 314,00 PLN
    Dostępny 2-7 dni
    Kompaktowa obudowa rozszerzająca obsługę profesjonalnego nagrywanie wideo, interfejs audio, 6Gb lub 12 GB pamięci SAS lub SATA, 8Gb lub 16Gb Fibre Channel, 10Gb lub 40Gb Ethernet lub kontroler RAID PCIe. Połączona z komputerem za pomocą cienkiego kabla. Dowiedz się więcej
  8. Sonnet Echo Express III-R TB3 PCIe

    Sonnet Echo Express III-R TB3 PCIe

    5 442,00 PLN
    Dostępny 2-7 dni
    Obudowa ekspansyjna Thunderbolt 3 z przeznaczeniem dla trzech kart PCIe, Rackmount. Dowiedz się więcej
  9. Sonnet Echo Express III-D TB3 PCIe

    Sonnet Echo Express III-D TB3 PCIe

    4 730,00 PLN
    Dostępny 2-7 dni
    Obudowa ekspansyjna Thunderbolt 3 z przeznaczeniem dla trzech kart PCIe, Desktop. Dowiedz się więcej
  10. Sonnet eGFX Breakaway Box 550 (GPU-550W-TB3)

    Sonnet eGFX Breakaway Box 550 (GPU-550W-TB3)

    1 517,00 PLN
    Dostępny 2-7 dni
    Sonnet eGFX Breakaway Box 550 umożliwia podłączenie karty graficznej wysokiej wydajności lub innej karty szerokopasmowej PCI do dowolnego komputera wyposażonego w złącze Thunderbolt 3. Dowiedz się więcej
  11. Sonnet Allegro USB3.0 PCIe

    Sonnet Allegro USB3.0 PCIe

    305,00 PLN
    Wysyłka w 24h
    Adapter SuperSpeed USB 3.0 na PCi Express dla Win i Mac certyfikowany do współpracy z produktami Blackmagic Design Dowiedz się więcej
  12. Sonnet Allegro USB-C 2-Port PCIe

    Sonnet Allegro USB-C 2-Port PCIe

    376,00 PLN
    Dostępny 2-7 dni
    Karta PCIe z 2x portem USB 3.1 (USB-C) i chipsetem ASMedia 1142 do podłączenia produktów USB-C do komputera z gniazdem PCIe Dowiedz się więcej
  13. Sonnet Echo 11 Thunderbolt 3 Dock

    Sonnet Echo 11 Thunderbolt 3 Dock

    1 613,00 PLN
    Dostępny 2-7 dni
    Sonnet Echo 11 Thunderbolt 3 Dock łączy urządzenia peryferyjne z komputerem za pomocą jednego kabla. Dowiedz się więcej
  14. Sonnet Solo 10G Thunderbolt 3 to 10Gb Base-T Ethernet Adapter

    Sonnet Solo 10G Thunderbolt 3 to 10Gb Base-T Ethernet Adapter

    897,00 PLN
    Dostępny 2-7 dni
    Adapter z Thunderbolt 3 (USB-C) do 10GBase-T Ethernet (RJ-45) Dowiedz się więcej
  15. Sonnet SFP+ 10GBase Short Range (up to 300m)

    Sonnet SFP+ 10GBase Short Range (up to 300m)

    262,00 PLN
    Dostępny 2-7 dni
    Optyczny moduł 3G SFP+ dla akcesoriów Blackmagic Optical Fiber Dowiedz się więcej
  16. Sonnet Solo 10G Thunderbolt 3 to SFP+ 10 Gigabit Ethernet Adapter

    Sonnet Solo 10G Thunderbolt 3 to SFP+ 10 Gigabit Ethernet Adapter

    1 251,00 PLN
    Dostępny 2-7 dni
    Adapter z Thunderbolt 3 (USB-C) 10 Gigabit Ethernet z transceiverem SFP+ Short-Range Dowiedz się więcej
  17. Sonnet Twin 10G TB3 to 2-Port Copper 10Gb Base-T Ethernet

    Sonnet Twin 10G TB3 to 2-Port Copper 10Gb Base-T Ethernet

    2 856,00 PLN
    Dostępny 2-7 dni
    Adapter z Thunderbolt 3 do 10G Ethernet (SFP+) Transmisja danych do 10 Gbit/s Dowiedz się więcej
  18. Sonnet Twin 10G SFP+ TB3 to Dual 10 Gb Ethernet Adapter

    Sonnet Twin 10G SFP+ TB3 to Dual 10 Gb Ethernet Adapter

    2 952,00 PLN
    Dostępny 2-7 dni
    Twin 10G SFP+ Thunderbolt 3 Edition - Dual Port 10 Gigabit Ethernet Adapter (SFP+s sprzedawany oddzielnie) Dowiedz się więcej
  19. Sonnet SFP+ 10GBASE-LR Single-mode Fibre 1310nm Tranceiver (10km)

    Sonnet SFP+ 10GBASE-LR Single-mode Fibre 1310nm Tranceiver (10km)

    743,00 PLN
    Dostępny 2-7 dni
    Optyczny moduł 3G SFP+ dla akcesoriów Blackmagic Optical Fiber. Dowiedz się więcej
  20. Sonnet SFP+, 10GBASE-T - RJ45 Copper Transceiver (30m)

    Sonnet SFP+, 10GBASE-T - RJ45 Copper Transceiver (30m)

    1 151,00 PLN
    Dostępny 2-7 dni
    Sonnet 10GBASE-T SFP+ Transceiver przekształca gniazdo SFP+ w port RJ45 (10GBASE-T), umożliwiając tworzenie sieci 10 Gigabit Ethernet (10GbE) za pomocą kabli CAT-6A, które mogą pracować nawet do 30 metrów między portami. Dowiedz się więcej
  21. Sonnet Echo Express SE III TBL3 PCIe, Desktop, 3 Slot

    Sonnet Echo Express SE III TBL3 PCIe, Desktop, 3 Slot

    2 972,00 PLN
    Dostępny 2-7 dni
    Zewnętrzny system rozszerzeń PCIe z 2x portami Thunderbolt 3 i 3x gniazdami PCIe 3.0. Dowiedz się więcej
  22. Sonnet xMAC mini Server Thunderbolt 3

    Sonnet xMAC mini Server Thunderbolt 3

    5 165,00 PLN
    Dostępny 2-7 dni
    System rozszerzeń/1U PCie 2.0 , obudowa do montażu w stelażu dla dla Mac mini z portami Tunderbolt 2 lub Thunderbolt. Zawiera kabel Thunderbolt i ThundeboltLok. Dowiedz się więcej
  23. Sonnet eGFX Breakaway Box 650

    Sonnet eGFX Breakaway Box 650

    2 210,00 PLN
    Dostępny 7-14 dni
    System rozszerzeń eGFX Breakaway Box Thunderbolt 3 do eGPU PCIe został zaprojektowane specjalnie z myślą o dużych i energochłonnych kartach graficznych. Dowiedz się więcej
  24. Sonnet Echo Express SEL TB3 PCIe, Desktop, 1 Slot

    Sonnet Echo Express SEL TB3 PCIe, Desktop, 1 Slot

    1 360,00 PLN
    Dostępny 2-7 dni
    Zewnętrzny system rozszerzeń PCIe ze złączami Thunderbolt 3 Dowiedz się więcej
  25. Sonnet SF3 Series - SXS Pro Card Reader - TB3

    Sonnet SF3 Series - SXS Pro Card Reader - TB3

    1 902,00 PLN
    Dostępny 7-14 dni
    Profesjonalny czytnik kart Dual-Slot SxS dla komputerów z portami Thunderbolt 3. Dowiedz się więcej

Lista  Siatka 

Strona:
  1. 1
  2. 2