Glidecam

Glidecam Industries powstało w 1992 r. jako odpowiedź na drogie i niewystarczająco funkcjonalne systemy stabilizacji do kamer filmowych. Założyciel marki tuż po swoim debiucie reżyserskim zdecydował się zaprojektować sprzęt, który będzie nie tylko przystępny cenowo, ale także ergonomiczny i praktyczny. Produkując swoje akcesoria, przedsiębiorstwo łączy zaawansowane technologicznie rozwiązania z atrakcyjnymi cenami, wyróżniając się tym samym na tle konkurentów. Za jeden z najsłynniejszych modeli stabilizatorów Glidecam uznaje się pierwszy na świecie system przeznaczony do kamer i aparatów o wadze do 10 funtów, czyli około 4,5 kg, o nazwie Glidecam V-8. Kompaktowa konstrukcja, technologia Orbit Hinge i wysoka estetyka sprawiły, że sprzęt został doceniony przez profesjonalistów z branży filmowej.
Glidecam aż do dziś może pochwalić się pozycją lidera w swojej dziedzinie, oferując szeroką ofertę stabilizatorów kamer zakładanych na ciało, które pozwalają na zapewnienie doskonałej jakości obrazu nawet w trakcie biegania, wstrząsów czy chodzenia po nierównym terenie i schodach. W asortymencie creative tools znajdą Państwo najnowsze modele ręczne popularnej marki takie jak XP-PRo czy HD-400, które gwarantują gładkie i profesjonalne nagranie wideo.

Lista  Siatka 

  1. Glidecam HD-PRO

    Glidecam HD-PRO

    2 590,00 PLN
    Stabilizator zaprojektowany dla kamer filmowych o wadze do 4,53 kg. Lekki i wytrzymały Glidecam HD-PRO sprawi, że zamiast trudnego do obejrzenia i rozchwianego materiału otrzymamy hipnotycznie gładkie, profesjonalne nagranie. Dowiedz się więcej

Lista  Siatka