Autodesk

Autodesk to amerykańskie przedsiębiorstwo, które działa na rynku od 1982 roku. Zajmuje się ono tworzeniem oprogramowania komputerowego przeznaczonego dla specjalistów działających w wielu różnych sektorach. Pierwszym programem stworzonym przez firmę Autodesk był przeznaczony do tworzenia prostych rysunków technicznych oraz projektów AutoCAD - czyli tytuł, który obecnie jest już wręcz legendarny. Wśród produktów tej marki można znaleźć m.in. oprogramowanie służące do projektowania 3D, tworzenia konstrukcji, a także rozrywki. Programy Autodesk są używane przez tysiące specjalistów z wielu branż, w tym m.in.: budowlanej, architektonicznej, konstrukcyjnej czy medialnej. Za ich pomocą powstają nie tylko projekty budynków czy dokumentacja techniczna, ale też animacje oraz gry komputerowe.
Programów firmy Autodesk nie mogło zabraknąć również w ofercie creative tools. W naszym sklepie są one dostępne w formie subskrypcji na określony okres (istnieje możliwość wyboru spośród różnych opcji), co jest dla klienta bardzo wygodne, ponieważ nie musi on oczekiwać na przesyłkę. Ponadto oferujemy wersje programów kompatybilne z różnymi systemami operacyjnymi - choć większość z nich przeznaczona jest do użytku z systemem macOS. W creative tools mogą Państwo nabyć oprogramowanie Autodesk w bardzo przystępnych cenach. Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą zebranych tu produktów.

Lista  Siatka 

 1. Autodesk Flame 2018 Annual single-user

  Autodesk Flame 2018 Annual single-user

  17 116,00 PLN
  Dostępny - 24h
  Roczna subskrypcja dla single-user (Desktop Subscription, Annual) tylko na MacOS. Dowiedz się więcej
 2. Autodesk Flame 2018 Quarterly single-user

  Autodesk Flame 2018 Quarterly single-user

  5 336,00 PLN
  Dostępny - 24h
  Kwartalny abonament dla single-user (Desktop Subscription, Quarterly) tylko na MacOS. Dowiedz się więcej
 3. Autodesk Flame 2018 Monthly single-user

  Autodesk Flame 2018 Monthly single-user

  2 134,00 PLN
  Dostępny - 24h
  Miesięczny abonament dla single-user z automatycznym odnawianiem (Desktop Subscription, Monthly, Auto-renewal) tylko na MacOS. Dowiedz się więcej
 4. Autodesk Flame 2018 Annual multi-user

  Autodesk Flame 2018 Annual multi-user

  25 673,00 PLN
  Dostępny - 24h
  Abonament roczny dla multi-user (Desktop Subscription, Annual) na Linux lub MacOS. Dowiedz się więcej

Lista  Siatka