Apple

Apple Inc. to marka, której z pewnością nikomu nie trzeba przedstawiać. Ta istniejąca od 1976 roku amerykańska korporacja zajmuje się produkcją komputerów osobistych, oprogramowania i elektroniki użytkowej. Urządzenia z charakterystycznym logo w kształcie nadgryzionego jabłka słyną z najwyższej jakości, trwałości i eleganckiego designu.
Wśród produktów marki Apple znajdują się urządzenia takie, jak komputery Mac, odtwarzacze multimedialne iPod, smartfony iPhone, tablety iPad, a także smartwatche Apple Watch. Oprócz tego firma w swojej ofercie ma również oprogramowanie - przeglądarkę multimediów iTunes, rodzinę systemów operacyjnych OS, pakiet oprogramowania biurowego iWork, pakiet oprogramowania multimedialnego iLife, zestaw narzędzi audio Logic Studio, pakiet rozwiązań wideo Logic Studio oraz pakiet fotografii Aperture.
Produktów Apple nie mogło zabraknąć również w naszym sklepie. W asortymencie creative tools dostępne są zarówno urządzenia sygnowane logo tej firmy, jak i akcesoria do nich przeznaczone. Mogą Państwo nabyć u nas między innymi desktopy iMac, myszy i gładziki bezprzewodowe, a także różnego rodzaju kable oraz przejściówki kompatybilne ze sprzętem Apple. Wszystkie te produkty objęte są długotrwałą gwarancją, ponadto do komputerów iMac możliwe jest dokupienie rozszerzonej, 24-miesięcznej gwarancji. Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą artykułów dostępnych w tym dziale.

Brak produktów odpowiadających zapytaniu.