Apple

Apple Inc. to marka, której z pewnością nikomu nie trzeba przedstawiać. Ta istniejąca od 1976 roku amerykańska korporacja zajmuje się produkcją komputerów osobistych, oprogramowania i elektroniki użytkowej. Urządzenia z charakterystycznym logo w kształcie nadgryzionego jabłka słyną z najwyższej jakości, trwałości i eleganckiego designu.
Wśród produktów marki Apple znajdują się urządzenia takie, jak komputery Mac, odtwarzacze multimedialne iPod, smartfony iPhone, tablety iPad, a także smartwatche Apple Watch. Oprócz tego firma w swojej ofercie ma również oprogramowanie - przeglądarkę multimediów iTunes, rodzinę systemów operacyjnych OS, pakiet oprogramowania biurowego iWork, pakiet oprogramowania multimedialnego iLife, zestaw narzędzi audio Logic Studio, pakiet rozwiązań wideo Logic Studio oraz pakiet fotografii Aperture.
Produktów Apple nie mogło zabraknąć również w naszym sklepie. W asortymencie creative tools dostępne są zarówno urządzenia sygnowane logo tej firmy, jak i akcesoria do nich przeznaczone. Mogą Państwo nabyć u nas między innymi desktopy iMac, myszy i gładziki bezprzewodowe, a także różnego rodzaju kable oraz przejściówki kompatybilne ze sprzętem Apple. Wszystkie te produkty objęte są długotrwałą gwarancją, ponadto do komputerów iMac możliwe jest dokupienie rozszerzonej, 24-miesięcznej gwarancji. Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą artykułów dostępnych w tym dziale.

Lista  Siatka 

 1. Apple Thunderbolt - Kabel 2m, biały

  Apple Thunderbolt - Kabel 2m, biały

  245,00 PLN
  Dostępny od ręki
  Kabel Thunderbolt 2m, kolor biały Dowiedz się więcej
 2. Apple Przejściówka Thunderbolt 3 na Thunderbolt 2

  Apple Przejściówka Thunderbolt 3 na Thunderbolt 2

  315,00 PLN
  Dostępny 2-7 dni
  Przejsciówka z portu Thunderbolt 3 (USB-C) na Thunderbolt 2 pozwala na podlaczenie urzadzen wyposazonych w port Thunderbolt lub Thunderbolt 2 do dowolnego portu Thunderbolt 3 (USB-C) MacBooka Pro. Dowiedz się więcej
 3. Apple Thunderbolt 3 (USB‑C) kabel 0,8m, biały

  Apple Thunderbolt 3 (USB‑C) kabel 0,8m, biały

  260,00 PLN
  Dostępny 2-7 dni
  Kabel o długości 0,8 m umożliwia przesyłanie danych z szybkością do 40 Gb/s przez port Thunderbolt 3 lub do 10 Gb/s przez port USB 3.1 drugiej generacji, korzystanie z wyjścia wideo DisplayPort (HBR3) i ładowanie urządzeń mocą nawet 100 W. Dowiedz się więcej

Lista  Siatka