Nanlite Pj-Fz60-19 Projector Mount

Nanlite Pj-Fz60-19 Projector Mount

SAP:023379 / MFR: PJ-FZ60-19

1 332,00 PLN      

Cena netto: 1 082,93 PLN
Dostępny 7-14 dni

Zestaw do montażu projektora Nanlite PJ-FZ60-36 z dołączonym zestawem GOBO Set 2

Nanlite Pj-Fz60-19 Projector Mount

Zestaw do montażu projektora Nanlite PJ-FZ60-36 z dołączonym zestawem GOBO Set 2.
Uchwyt do projektora dla Forza 60 i 60B LED Monolights firmy Nanlite jest idealnym akcesorium do kontrolowania mocy Forza do efektów teatralnych, oświetlenia włosów i selektywnego oświetlenia obiektu, dzięki nie zakrzywionym soczewkom, które eliminują aberrację i minimalizują zniekształcenia, jednocześnie zapewniając wąski 36-stopniowy rozrzut wiązki. Zaawansowane funkcje to: wytrawione ścianki wewnętrzne, zapobiegające rozproszeniu krawędzi i fringingowi, oraz obudowa pokryta nylonem, która umożliwia łatwe przenoszenie po zakończeniu zdjęć.

Projektor posiada wewnętrzne migawki do kształtowania światła, a w zestawie znajduje się uchwyt na gobo z czterema gobo w rozmiarze B, ramka na żele oraz futerał.

Dopracowane detale
Nanlite zadał sobie wiele trudu, aby zapewnić jakość światła emitowanego przez projektor Forza 60/60B. Wykorzystuje on niezakrzywione soczewki w celu wyeliminowania aberracji i zminimalizowania zniekształceń, podczas gdy optyczne powlekanie metaliczno-membranowe zwiększa jasność i dokładność temperatury barwowej. Wreszcie, wewnętrzne ścianki obudowy są wytrawiane w celu zmniejszenia dyspersji krawędzi i fringingu.

Wyjątkowa trwałość i rozpraszanie ciepła
Obudowa uchwytu projektora Forza 60/60B utrzymuje absorpcję ciepła na minimalnym poziomie dzięki zastosowaniu metalu pokrytego nylonem. Użytkownicy mogą z łatwością przenosić projektor po użyciu, a nylonowa konstrukcja sprawia, że uchwyt jest lekki, ale wystarczająco wytrzymały do podróży.

Kontroluj, kształtuj i nakładaj warstwowo swoje światło
Dla maksymalnej elastyczności w kształtowaniu i kontroli światła, uchwyt do projektora Forza 60/60B posiada wewnętrzne żaluzje i zawiera cztery gobo rozmiaru B, ramkę do gobo i ramkę na żel. Dla jeszcze większej kontroli nad rozmiarem i kształtem światła, oddzielnie dostępna jest 18-listkowa przysłona.

Wytrzymała obudowa ochronna
Każdy uchwyt do projektora Forza 60/60B dostarczany jest w specjalnie zaprojektowanej walizce ochronnej, która została stworzona, aby sprostać rygorom podróży na plan i z planu. Zapewnia optyce bezpieczeństwo, pozostawiając jednocześnie miejsce na dodatkowe akcesoria.

Główne cechy

  • 36-stopniowe rozproszenie wiązki
  • Do dramatycznych, teatralnych efektów
  • Idealne światło akcentujące, oświetlenie selektywne
  • W zestawie 4 gobo, żel i uchwyty na gobo
  • Opcjonalna 18-listkowa przysłona
  • Metalowa obudowa pokryta nylonem

Zestaw Nanlite GOBO 2 dla PJ-FZ60

Zestaw 10 przesłon GOBO oferuje szereg unikalnych wzorów, które dodają tekstury do tła i sprawiają, że dodawanie warstw do sceny jest łatwe i fascynujące. Zestaw 10 sztuk specjalnie zaprojektowany dla PJ-FZ60-19/36. Uatrakcyjnią zdjęcia, film również pozwolą stworzyć odpowiedni klimat.

Przy zakupie projektora PJ-FZ60-19  do Forza 60 zestaw GOBO otrzymasz gratis/1PLN    
Uwaga zestaw przesłon GOBO będzie dostępny po 25 listopada więc zamówienia będą wysyłane po tej dacie.
 

Recenzje klientów

Numer SAP 023379
Nr katalogowy dostawcy PJ-FZ60-19
Kod EAN 6949987422341
Gwarancja 24 miesiące
Producent Nanlite

Uwaga: Wyświetlanie produktów na stronie służy wyłącznie celom informacyjnym. Dokładamy wszelkich starań, aby publikowane tu informacje były jak najbardziej aktualne, jednak producent zastrzega sobie prawo do zmiany specyfikacji.