Nanlite Kit PJ-FZ60-36 Projector Mount with GOBO Set 2

Nanlite Kit PJ-FZ60-36 Projector Mount with GOBO Set 2

SAP:026647 / MFR: 117872

1 790,00 PLN      

Cena netto: 1 455,28 PLN
Dostępny 2-7 dni

Zestaw do montażu projektora Nanlite PJ-FZ60-36 z dołączonym zestawem GOBO Set 2.

Nanlite Kit PJ-FZ60-36 Projector Mount with GOBO Set 2

Zestaw do montażu projektora Nanlite PJ-FZ60-36 z dołączonym zestawem GOBO Set 2.

Uchwyt do projektora dla Forza 60 i 60B LED Monolights firmy Nanlite jest idealnym akcesorium do kontrolowania mocy Forza do efektów teatralnych, oświetlenia włosów i selektywnego oświetlenia obiektu, dzięki nie zakrzywionym soczewkom, które eliminują aberrację i minimalizują zniekształcenia, jednocześnie zapewniając wąski 36-stopniowy rozrzut wiązki. Zaawansowane funkcje to: wytrawione ścianki wewnętrzne, zapobiegające rozproszeniu krawędzi i fringingowi, oraz obudowa pokryta nylonem, która umożliwia łatwe przenoszenie po zakończeniu zdjęć.

Projektor posiada wewnętrzne migawki do kształtowania światła, a w zestawie znajduje się uchwyt na gobo z czterema gobo w rozmiarze B, ramka na żele oraz futerał.

Dopracowane detale
Nanlite zadał sobie wiele trudu, aby zapewnić jakość światła emitowanego przez projektor Forza 60/60B. Wykorzystuje on niezakrzywione soczewki w celu wyeliminowania aberracji i zminimalizowania zniekształceń, podczas gdy optyczne powlekanie metaliczno-membranowe zwiększa jasność i dokładność temperatury barwowej. Wreszcie, wewnętrzne ścianki obudowy są wytrawiane w celu zmniejszenia dyspersji krawędzi i fringingu.

Wyjątkowa trwałość i rozpraszanie ciepła
Obudowa uchwytu projektora Forza 60/60B utrzymuje absorpcję ciepła na minimalnym poziomie dzięki zastosowaniu metalu pokrytego nylonem. Użytkownicy mogą z łatwością przenosić projektor po użyciu, a nylonowa konstrukcja sprawia, że uchwyt jest lekki, ale wystarczająco wytrzymały do podróży.

Kontroluj, kształtuj i nakładaj warstwowo swoje światło
Dla maksymalnej elastyczności w kształtowaniu i kontroli światła, uchwyt do projektora Forza 60/60B posiada wewnętrzne żaluzje i zawiera cztery gobo rozmiaru B, ramkę do gobo i ramkę na żel. Dla jeszcze większej kontroli nad rozmiarem i kształtem światła, oddzielnie dostępna jest 18-listkowa przysłona.

Wytrzymała obudowa ochronna
Każdy uchwyt do projektora Forza 60/60B dostarczany jest w specjalnie zaprojektowanej walizce ochronnej, która została stworzona, aby sprostać rygorom podróży na plan i z planu. Zapewnia optyce bezpieczeństwo, pozostawiając jednocześnie miejsce na dodatkowe akcesoria.

Główne cechy

  • 36-stopniowe rozproszenie wiązki
  • Do dramatycznych, teatralnych efektów
  • Idealne światło akcentujące, oświetlenie selektywne
  • W zestawie 4 gobo, żel i uchwyty na gobo
  • Opcjonalna 18-listkowa przysłona
  • Metalowa obudowa pokryta nylonem

Zestaw Nanlite GOBO 2 dla PJ-FZ60

Zestaw 10 przesłon GOBO oferuje szereg unikalnych wzorów, które dodają tekstury do tła i sprawiają, że dodawanie warstw do sceny jest łatwe i fascynujące. Zestaw 10 sztuk specjalnie zaprojektowany dla PJ-FZ60-19/36. Uatrakcyjnią zdjęcia, film również pozwolą stworzyć odpowiedni klimat.

Przy zakupie projektora PJ-FZ60-19  do Forza 60 zestaw GOBO otrzymasz gratis/1PLN    
Uwaga zestaw przesłon GOBO będzie dostępny po 25 listopada więc zamówienia będą wysyłane po tej dacie.
     

 

Recenzje klientów

Numer SAP 026647
Nr katalogowy dostawcy 117872
Kod EAN 117872
Gwarancja 12 miesięcy
Producent Nanlite

Uwaga: Wyświetlanie produktów na stronie służy wyłącznie celom informacyjnym. Dokładamy wszelkich starań, aby publikowane tu informacje były jak najbardziej aktualne, jednak producent zastrzega sobie prawo do zmiany specyfikacji.