LogicKeyboard BMD Davinci Resolve 12 Astra BL PC/Slim

LogicKeyboard BMD Davinci Resolve 12 Astra BL PC/Slim

SAP:010108 / MFR: LKB-RES12-APBH-UK

439,00 PLN -498,00 PLN      

Cena netto: 356,91 PLN
Dostępny od ręki

Podświetlana, cieniutka klawiatura LogicKeyboard BMD Davinci Resolve z serii ASTRA kompatybilna z komputerami PC.

LogicKeyboard BMD Davinci Resolve Astra BL (PC/Slim)

Podświetlana, cieniutka klawiatura LogicKeyboard BMD Davinci Resolve z serii ASTRA kompatybilna z komputerami PC.
Wyposażona w dodatki, idealna do pracy w ciemności - oferuje pięć poziomów podświetlenia, co czyni ją doskonałym wyborem do pracy w każdym środowisku. Seria ASTRA idealnie sprawdza się również w jasnym pomieszczeniu lub tylko przyciemnionym, wystarczy przełączyć ją kliknięciem palca.

Jeden hub USB i oddzielny hub dla klawiatury sprawia, że seria ASTRA jest idealna do edycji systemów wykorzystujących rozszerzenia USB KVM oraz instalacji, które wymagają bezpieczeństwa danych. Ponadto klawiatura serii ASTRA jest kompatybilna z całym oprogramowaniem, od programów do edycji wideo, takich jak DaVinci Resolve do platform graficznych, takich jak Adobe Photoshop.

Najważniejsze cechy:

  • Podświetlane klawisze zwiększają kontrast i czytelność
  • Możliwość ściemniania podświetlenia z pięcioma poziomami wyboru. 100/80/60/40/20%, który pozwala ustawić światło na dokładnie takim samym poziomie jak światło w otoczeniu.
  • Wbudowane podwójne porty USB
  • Przyciski typu Scissor umożliwiają lżejsze i bardziej ciche naciskanie klawiszy
  • Innowacyjny projekt pasujący do biurka lub stacji roboczej
  • Najwyższa jakość wykonania przy użyciu najlepszych materiałów
  • Skróty klawiszowe oznaczone kolorowym znakami graficznymi
  • Kompatybilny z Windows 2000, XP, Vista, 7/8/10

Dedykowany LogicKeyboard sprawia, że użytkowanie Blackmagic DaVinci v.12 jest dużo prostsze i szybsze. Jest idealny do pracy w studiach postprodukcyjnych, profesjonalnych domach edycji wideo i wszystkich innych miejscach, gdzie wymagane są niestandardowe polecenia i klucze do łatwego dostępu z dedykowanej, wyraźnie oznaczonej, kolorowej klawiatury.
Korzystanie z tej klawiatury jest również świetnym sposobem na poznanie Blackmagic DaVinci Resolve v.12. A ponieważ klawiatura dedykowana Blackmagic DaVinci Resolve v.12 zawiera również wszystkie regularne litery, liczby i etykiety symboli, które można znaleźć na konwencjonalnej klawiaturze, może być po prostu używana jako zamiennik. Łatwa w instalacji i obsłudze. Nie wymaga oprogramowania. Idealna do codziennego komfortu.

Gwarancja producenta - 12 miesięcy

Recenzje klientów

Numer SAP 010108
Nr katalogowy dostawcy LKB-RES12-APBH-UK
Kod EAN 5707795012687
Gwarancja 12 miesięcy
Producent LogicKeyboard

Uwaga: Wyświetlanie produktów na stronie służy wyłącznie celom informacyjnym. Dokładamy wszelkich starań, aby publikowane tu informacje były jak najbardziej aktualne, jednak producent zastrzega sobie prawo do zmiany specyfikacji.