LogicKeyboard Adobe Premiere Pro CC Astra BL engl. (PC/Slim)

LogicKeyboard Adobe Premiere Pro CC Astra BL engl. (PC/Slim)

SAP:010356 / MFR: LKB-PPROCC-APBH-UK

594,00 PLN      

Cena netto: 482,93 PLN
Dostępny 2-7 dni

LogicKeyboard Adobe Premiere Pro CC Astra BL engl. (PC) - wyposażona w dodatki, podświetlana klawiatura najnowszej generacji z serii ASTRA, umożliwia wygodną pracę w ciemności, kompatybilna z komputerami PC.

LogicKeyboard Adobe Premiere Pro CC Astra BL engl. (PC)

Wyposażona w dodatki, podświetlana klawiatura najnowszej generacji z serii ASTRA, umożliwia wygodną pracę w ciemności, kompatybilna z komputerami PC. Pięć poziomów podświetlenia czyni ją doskonałym wyborem do pracy za dnia, w nocy a także w przyciemnionych pokojach.
Jeden hub USB i oddzielny hub dla klawiatury sprawia, że seria ASTRA jest idealna do edycji systemów wykorzystujących rozszerzenia USB KVM oraz instalacji, które wymagają bezpieczeństwa danych. Ponadto klawiatura serii ASTRA jest kompatybilna z całym oprogramowaniem, od programów do edycji wideo, takich jak DaVinci Resolve do platform graficznych, takich jak Adobe Photoshop.


Najważniejsze cechy:

 • Podświetlane klawisze zwiększają kontrast i czytelność
 • Możliwość ściemniania podświetlenia - pięć poziomów do wyboru: 100/80/60/40/20/0%
 • Precyzyjne ustawienie na poziomie odpowiadającym otoczeniu.
 • Wbudowane podwójne porty USB
 • Automatycznie przełącza się w tryb delikatnego światła, gdy przez trzy minuty klawiatura nie jest używana
 • Przyciski typu Scissor switch pracujące dużo ciszej.
 • Innowacyjny projekt sprawia, że pasuje do biurka lub stacji roboczej
 • Stworzona przy użyciu tylko najlepszych materiałów
 • Skróty klawiszowe oznaczone kolorowymi znakami graficznymi
 • Kompatybilna z systemami Windows 2000, XP, Vista, 7/8/10


Dedykowany LogicKeyboard sprawia, że użytkowanie Adobe Premiere Pro CC jest dużo prostsze i szybsze. Jest idealny do pracy w studiach postprodukcyjnych, profesjonalnych domach edycji wideo i wszystkich innych miejscach, gdzie wymagane są niestandardowe polecenia i klucze do łatwego dostępu z dedykowanej, wyraźnie oznaczonej, kolorowej klawiatury.
Korzystanie z tej klawiatury jest również świetnym sposobem na poznanie skrótów klawiszowych Adobe Premiere Pro CC. A ponieważ klawiatura dedykowana Adobe Premiere Pro CC zawiera również wszystkie regularne litery, liczby i etykiety symboli, które można znaleźć na konwencjonalnej klawiaturze, może być po prostu używana jako zamiennik. Łatwa w instalacji i obsłudze. Nie wymaga oprogramowania. Idealna do codziennego komfortu.

W zestawie:

 • 1 x Klawiatura Astra Adobe Premiere Pro CC z podświetleniem
 • Gwarancja producenta - 12 miesięcy

 

Recenzje klientów

Numer SAP 010356
Nr katalogowy dostawcy LKB-PPROCC-APBH-UK
Kod EAN 5707795012663
Gwarancja 12 miesięcy
Producent LogicKeyboard

Uwaga: Wyświetlanie produktów na stronie służy wyłącznie celom informacyjnym. Dokładamy wszelkich starań, aby publikowane tu informacje były jak najbardziej aktualne, jednak producent zastrzega sobie prawo do zmiany specyfikacji.