Lexar PLAY microSDXC UHS-I R150 1TB

Lexar PLAY microSDXC UHS-I R150 1TB

SAP:032253 / MFR: LMSPLAY001T-BNNNG

2 290,00 PLN      

Cena netto: 1 861,79 PLN
Dostępny 7-14 dni

Doskonałe rozwiązanie pamięci przenośnej dla rozrywki multimedialnej Karty Lexar PLAY microSDXC UHS-I zostały zaprojektowane tak, aby nadążać za wszystkimi treściami, niezależnie od tego, czy są to gry, filmy, muzyka, czy książki. Unikaj długich czasów ładowania dzięki prędkościom odczytu do 150 MB/s i wysokiej wydajności z oceną A1 lub A2 i graj, nie tracąc ani chwili.

Lexar PLAY microSDXC UHS-I R150 1TB

Doskonałe rozwiązanie pamięci przenośnej dla rozrywki multimedialnej Karty Lexar PLAY microSDXC UHS-I zostały zaprojektowane tak, aby nadążać za wszystkimi treściami, niezależnie od tego, czy są to gry, filmy, muzyka, czy książki. Unikaj długich czasów ładowania dzięki prędkościom odczytu do 150 MB/s i wysokiej wydajności z oceną A1 lub A2 i graj, nie tracąc ani chwili. Dzięki pojemności do 1 TB karty zapewniają miejsce potrzebne do zapisania ulubionych treści. To idealne rozwiązanie do przenośnych konsoli do gier, smartfonów lub tabletów. Uwolnij rozrywkę Karty Lexar PLAY microSDXC UHS-I zostały zaprojektowane do użytku z przenośną konsolą do gier, smartfonem lub tabletem. Ułatwiają szybkie ładowanie i przesyłanie wszystkich ulubionych plików multimedialnych, w tym filmów, zdjęć, muzyki, gier i książek. Szybciej połącz się z tym, co kochasz, skróć opóźnienia dzięki szybkiemu transferowi do 150 MB/s i uzyskaj wydajność ocenioną na A1 lub A2. Szybciej ładuj aplikacje na urządzeniach mobilnych i odtwarzaj więcej tego, co kochasz, nie tracąc ani chwili. Uchwyć i odtwarzaj chwile w jakości Full HD Możesz szybko przechwytywać, odtwarzać i przesyłać duże ilości wysokiej jakości wideo FullHD 1080p - co ułatwia przechowywanie najwspanialszych chwil. Rygorystycznie przetestowane Wszystkie produkty Lexar przechodzą wyczerpujące testy w laboratoriach Lexar Quality Labs z ponad 1100 urządzeniami cyfrowymi. To gwarancja ich wydajności, jakości, kompatybilności i niezawodności.

Specyfikacja techniczna:

  • Typ karty pamięci - MicroSD
  • Minimalna temperatura (°C) - -25
  • Pojemność przechowywania - 1TB
  • Rodzaj akcesoriów (Urządzenie do przechowywania pamięci) - Karta pamięci
  • Klasa szybkości przechowywania - V30, U3, Class 10, A2
  • Prędkość - UHS-I
  • Szybkość transferu przy odczycie (MB/s) - 150

Recenzje klientów

Numer SAP 032253
Nr katalogowy dostawcy LMSPLAY001T-BNNNG
Kod EAN 843367121809
Gwarancja 12 miesięcy
Producent Lexar

Uwaga: Wyświetlanie produktów na stronie służy wyłącznie celom informacyjnym. Dokładamy wszelkich starań, aby publikowane tu informacje były jak najbardziej aktualne, jednak producent zastrzega sobie prawo do zmiany specyfikacji.