Hollyland Mars X Wireless transmitter

Więcej widoków

Hollyland Mars X Wireless transmitter

SAP:026641 / MFR: MARSX

592,00 PLN      

Cena netto: 481,30 PLN
Dostępny 2-7 dni

Bezprzewodowy nadajnik wideo HDMI, w kompaktowej obudowie ze składanymi antenami, umożliwia przesyłanie sygnału HDMI do trzech urządzeń mobilnych z systemem iOS/Android.

Hollyland Mars X Wireless transmitter

Bezprzewodowy nadajnik wideo HDMI, w kompaktowej obudowie ze składanymi antenami, umożliwia przesyłanie sygnału HDMI do trzech urządzeń mobilnych z systemem iOS/Android.

Hollyland Mars X 1080p HDMI Wireless Video Transmitter, w kompaktowej obudowie ze składanymi antenami, pozwala na przesyłanie sygnału HDMI do maksymalnie trzech urządzeń mobilnych z systemem iOS/Android. Dzięki tej możliwości, wiele osób na planie może monitorować obraz z różnych miejsc. Mars X obsługuje rozdzielczość do 1080p60 i jest w stanie bezprzewodowo przesyłać sygnał do 328' w linii prostej. Przy opóźnieniu wynoszącym zaledwie 70 ms, opóźnienie transmisji jest bliskie zeru. Funkcja synchronizacji zapewnia, że audio i wideo są dostarczane w tym samym czasie do urządzeń mobilnych.

Mars X jest zasilany przez wbudowaną baterię, co dodatkowo zwiększa jego niezależną, przenośną konstrukcję. Bateria działa do jednej godziny i można ją naładować przez port USB Type-C w około 2,5 godziny. Inne funkcje obejmują ekran OLED, który potwierdza stan baterii, kanał częstotliwości, format wideo i hasło Wi-Fi. Ponadto konstrukcja nadajnika ma zaokrąglone aluminiowe rogi, które pozwalają mu lepiej wytrzymać przypadkowe uderzenia i wstrząsy.

Mars X oferuje osiem kanałów częstotliwości, dzięki czemu można spróbować uniknąć zakłóceń w miejscach, gdzie może to być problemem. Transmitowany obraz można oglądać na urządzeniu mobilnym za pomocą dedykowanej aplikacji HollyView dla iOS/Android, a aplikacja dodatkowo zapewnia funkcje monitorowania, takie jak zebra, waveform, fałszywy kolor i inne. Aby pomóc w lokalizacji zakłóceń, aplikacja posiada również funkcję skanowania kanałów do wykrywania zakłóceń, a następnie wybiera najlepszy z ośmiu możliwych kanałów transmisji.

Nadajnik posiada dwa gwinty montażowe 1/4"-20 (jeden na dole i jeden z tyłu) i jest dostarczany z adapterem z mocowania buta na 1/4"-20, dzięki czemu można go przymocować do aparatu, klatki aparatu lub akcesoriów pomocniczych.

Główne cechy

 • Przesyłanie sygnału HDMI 1080p60 na odległość 328' (ok 100m) do trzech urządzeń z systemem iOS/Android z opóźnieniem wynoszącym zaledwie 70 ms
 • Synchronizacja audio/video
 • Wbudowany 1-godzinny akumulator 1300 mAh, ładowany przez port USB Typ-C z obsługą ładowania szerokim napięciem 5-12V
 • Wbudowane składane anteny
 • Zaokrąglone aluminiowe narożniki
 • Wyświetlacz OLED
 • Osiem kanałów częstotliwości
 • Funkcja skanowania kanałów umożliwiająca znalezienie kanału o najmniejszych zakłóceniach
 • Towarzysząca aplikacja HollyView na iOS/Android z funkcjami monitorowania, takimi jak zebra, kształt fali i fałszywy kolor
 • Gwint montażowy 1/4"-20 na spodzie i z tyłu

W pudełku

 • Bezprzewodowy nadajnik wideo Hollyland Mars X 1080p HDMI
 • Kabel USB Typ-C do Typ-A
 • Adapter z mocowania stopki na 1/4"-20
 • Torba do przechowywania

Uwaga:
Sygnały wejściowe w formacie z przeplotem, takie jak 1080i, nie są obsługiwane.
Ponadto, Hollyland potwierdził, że aparaty: Canon 6D, 60D, 5D Mark II, 80D, i 90D nie są kompatybilne z Mars X.

 

 

Recenzje klientów

Numer SAP 026641
Nr katalogowy dostawcy MARSX
Kod EAN 6970758740173
Gwarancja 12 miesięcy
Producent Hollyland

Uwaga: Wyświetlanie produktów na stronie służy wyłącznie celom informacyjnym. Dokładamy wszelkich starań, aby publikowane tu informacje były jak najbardziej aktualne, jednak producent zastrzega sobie prawo do zmiany specyfikacji.