G-Technology G-SPEED Shuttle 4Bay Thunderbolt 3 24TB w/ev Series Bay Black EMEA (0G10147)

G-Technology G-SPEED Shuttle 4Bay Thunderbolt 3 24TB w/ev Series Bay Black EMEA (0G10147)

SAP:015687 / MFR: 0G10147

9 770,00 PLN      

Cena netto: 7 943,09 PLN

Dostępny 2-7 dni

G-SPEED Shuttle z adapterami kieszeniowymi na urządzenia serii ev to przenośny magazyn danych o pojemności do 24 TB z wbudowaną sprzętową macierzą RAID zapewniającą kilka możliwości ochrony plików.

G-Technology G-SPEED Shuttle 4Bay Thunderbolt 3 24TB w/ev Series Bay Black EMEA (GT-0G10147)

G-SPEED Shuttle z adapterami kieszeniowymi na urządzenia serii ev to przenośny magazyn danych o pojemności do 24 TB z wbudowaną sprzętową macierzą RAID zapewniającą kilka możliwości ochrony plików. Prędkość przesyłania danych do 500 MB/s2 pozwala na szybkie przenoszenie lub bezpośrednią edycję materiału, a dwie kieszenie na urządzenia serii ev umożliwiają wygodne przesyłanie multimediów z wielu dysków i czytników serii ev.

Optymalna pojemność dla wymagających procesów produkcyjnych
G-SPEED Shuttle z adapterami kieszeniowymi na urządzenia serii ev to solidny magazyn danych o pojemności do 24 TB umożliwiający przechowywanie w jednym miejscu materiału wideo w rozdzielczości 4K lub 8K oraz materiału HDR i HFR.

Przeznaczone do transportu
Urządzenie G-SPEED Shuttle z adapterami kieszeniowymi na urządzenia serii ev zostało opracowane z myślą o łatwości transportu między miejscem rejestracji materiałów a studiem, w którym odbywa się ich obróbka. To niezawodny przenośny magazyn danych, dzięki któremu można zwiększyć wydajność pracy w każdym miejscu.

Zoptymalizowana obsługa procesów wielostrumieniowych
G-SPEED Shuttle z adapterami kieszeniowymi na urządzenia serii ev opracowano z myślą o wielostrumieniowych procesach twórczych w projektach 4K i 8K. Model ten umożliwia edytowanie materiału z wielu kamer w czasie rzeczywistym i renderowanie wideo z wielowarstwowymi efektami, a także pozwala na szybkie i wydajne eksportowanie plików.

Dwa adaptery kieszeniowe na urządzenia serii ev
Adaptery kieszeniowe na urządzenia serii ev to wygodny sposób na szybkie przenoszenie i zapisywanie materiału z wielu dysków i czytników serii ev. Wystarczy podłączyć urządzenie kompatybilne z serią ev, aby automatycznie przenieść dane lub wykonać kopię zapasową i zminimalizować liczbę koniecznych procesów.

Stabilna szybkość transmisji do 500 MB/s
Dzięki szybkości transmisji do 500 MB/s G-SPEED Shuttle z adapterami kieszeniowymi na urządzenia serii ev zapewnia odpowiednią wydajność umożliwiającą szybkie przetwarzanie plików i edycję materiałów w czasie rzeczywistym.

Możliwość kaskadowego podłączenia do 5 innych urządzeń
Dwa porty Thunderbolt 3 pozwalają na wygodne podłączenie kaskadowe nawet do 5 dodatkowych urządzeń, co umożliwia łączność z wieloma dyskami, wyświetlaczami 4K i nie tylko poprzez jedno połączenie z komputerem.

Magazyn danych z wymiennymi dyskami klasy enterprise
Dwa (2) potężne i niezawodne wyjmowane dyski twarde klasy enterprise o szybkości 7200 obr./min są dostosowane do pracy z wysokim obciążeniem, umożliwiając przetwarzanie krytycznych danych.

5-letnia ograniczona gwarancja
5-letnia ograniczona gwarancja poświadcza niezawodność urządzenia G-SPEED Shuttle z adapterami kieszeniowymi na urządzenia serii ev na lata.

Specyfikacja:

 • Pojemność - 24 TB
 • Interfejs - Thunderbolt 3
 • Szybkość transmisji - do 500MB/s

Zgodność

 • macOS 10.12+
 • Windows 10, 7 (poprzez sformatowanie)

Wymiary (L x W x H) - 247.65mm x 173.99mm x 266.7mm

Zawartość zestawu

 • Magazyn danych G-SPEED Shuttle z adapterami kieszeniowymi na urządzenia ev
 • 2 wyjmowane moduły dyskowe
 • Adaptery kieszeniowe ev
 • Kabel Thunderbolt 3 (40 Gb/s)
 • Kabel zasilający
 • Podręcznik szybkiej instalacji
 • 5-letnia ograniczona gwarancja

 

 

 

Recenzje klientów

Numer SAP 015687
Nr katalogowy dostawcy 0G10147
Kod EAN 705487206760
Gwarancja 60 miesięcy
Producent G-Technology