Elgato Stream Deck (10GBA9901)

Więcej widoków

Elgato Stream Deck (10GBA9901)

SAP:010056 / MFR: 10GAA9901

699,00 PLN -729,00 PLN      

Cena netto: 568,29 PLN
Dostępny od ręki

Platforma integrująca oprogramowanie i usługi, umożliwiająca tworzenie wirtualnych treści, edycję video, audio. Nakładanie warstw, ozdobników, personalizację intro, napisów końcowych itd. Pozwala na interakcję w czasie rzeczywistym.

Przekreślone ceny na stronie creativetools.pl to najniższe ceny obowiązujące w okresie 30 dni przed obniżką.

Elgato Stream Deck

Platforma integrująca oprogramowanie i usługi, umożliwiająca tworzenie wirtualnych treści, edycję video, audio. Nakładanie warstw, ozdobników, personalizację intro, napisów końcowych itd. Pozwala na interakcję w czasie rzeczywistym.

Platforma Stream Deck umożliwia konfigurację na najwyższym poziomie, co bardzo ułatwia produkcję kreatywnych treści. Koniec z ograniczeniami jakie serwują Twitch i YouTube. Na 15 przyciskach LCD można używać do 210 akcji w zależności od potrzeb, bez potrzeby pamiętania o wszystkich skrótach klawiszowych. Wystarczy jedno naciśnięcie by przełączać sceny, uruchamiać multimedia, dostosować dźwięk i wiele innych. Wizualna informacja zwrotna potwierdza każde polecenie. Ten rodzaj kontroli był do tej pory zarezerwowany dla profesjonalnych studiów.

Bezproblemowa konfiguracja z Elgato Game Capture, OBS, Twitch, Twitter, TipeeeStream i wieloma innymi. Stream Deck integruje oprogramowanie i usługi oraz automatycznie wykrywa scenerię, media i źródła dźwięku, dzięki czemu można pracować tylko jednym dotknięciem.

Zautomatyzowane wiadomości ułatwiają życie. Dzięki Elgato Stream Deck treść można przenosić na wyższy poziom za pomocą plików GIF, obrazów, filmów i klipów audio. Idealnie perfekcyjne warstwy, ozdobniki treści, autorskie intro i napisy końcowe - nie ma ograniczeń co do możliwości.

Stream Deck jest dostosowany do potrzeb użytkownika i niewiarygodnie prosty w obsłudze. Wystarczy przeciągnąć żądane akcje do przycisków i jest gotowy do użycia. Tworzenie folderów akcji to również tylko przeciągnięcie jednym przyciskiem na inny przycisk. Można też skonfigurować własną ikonę dla każdego przycisku.

Najważniejsze cechy:

 • 15 przycisków LCD pozwala na przełączanie scen, uruchamianie nośników, regulacja dźwięku i wiele innych.
 • W pełni konfigurowalny, pozwala spersonalizować przyciski własnymi ikonami lub wybrać jedną z kilkuset ikon.
 • Natychmiastowa reakcja we właściwym momencie.
 • Bezpośrednia integracja - sterowanie GameCapture, OBS, TipeeeStream, Twitch i inne
 • Łatwa konfiguracja - wystarczy przeciągnąć żądane akcje do przycisków aplikacji

 

Specyfikacja:

 • Wymiary - 118x84x21mm
 • Waga - 190 g
 • Przyciski - 15 spersonalizowanych przycisków LCD
 • Interfejs - USB 2.0
 • Kompatybilny z: Windows 10 (64-bit); MacOS 10.11 lub nowszy
 • W zestawie -
  Stream Deck
  Regulowany stojak
  Skrócona instrukcja obsługi
 • Gwarancja producenta - 12 miesięcy

Recenzje klientów

Numer SAP 010056
Nr katalogowy dostawcy 10GAA9901
Kod EAN 840006640554
Gwarancja 12 miesięcy
Producent Elgato

Uwaga: Wyświetlanie produktów na stronie służy wyłącznie celom informacyjnym. Dokładamy wszelkich starań, aby publikowane tu informacje były jak najbardziej aktualne, jednak producent zastrzega sobie prawo do zmiany specyfikacji.