Easyrig Minimax w/ STABIL Light

Easyrig Minimax w/ STABIL Light

SAP:026670 / MFR: MM100STL

11 428,00 PLN      

Cena netto: 9 291,06 PLN
Dostępny od ręki

Konstrukcja oparta jest na oryginalnym STABILU i posiada możliwość blokady ramienia, dzięki czemu działa jak standardowy Minimax.

Easyrig Minimax w/ STABIL Light

Zaprojektowany i wykonany w Szwecji STABIL Light przeznaczony do podtrzymywania gimbali o wadze od 2 do 7 kg. Pomoże ustabilizować w pewnym stopniu ujęcia wykonywane z ręki, jednocześnie chroniąc Twoje plecy. Dzięki temu możesz obsługiwać gimbal i kamerę przez znacznie dłuższy czas.Konstrukcja oparta jest na oryginalnym STABILU, posiada możliwość blokady ramienia, dzięki czemu działa jak standardowy Minimax. Zwiększyliśmy również jego wagę, aby użytkownik mógł pozostać zwinny. STABIL Light można zakupić tylko razem z naszym nowym zasilaczem Minimax. Zawiera on sprężynę, która lepiej współgra z STABIL Light. Nowy pakiet zasilający jest teraz standardem dla wszystkich wersji Minimax.

Po udanym wprowadzeniu na rynek oryginalnego STABILa zauważyliśmy rosnące zapotrzebowanie na podobne rozwiązanie dla systemu Minimax. Teraz z dumą prezentujemy najnowszy dodatek do linii Easyrig; STABIL Light.

Pracowaliśmy nad STABIL Light przez bardzo długi czas, ponieważ chcemy mieć pewność, że spełnia on nasze wysokie standardy, jeśli chodzi o kontrolę jakości. Został przetestowany na całym świecie przez niektórych z naszych ambasadorów.

Oto kilka komentarzy od naszych operatorów kamer testowych Top Secret:

David Paul z Nowej Zelandii mówi: Jestem tak podekscytowany, to jest fantastyczne, dziękuję Johan. Jest idealny dla mniejszych gimbali, takich jak Crane 3s i Ronin RS. Tak wielu ludzi potrzebuje tego, ponieważ mniejsze gimbale są tak popularne. Działa jak duży STABIL G2.

Sam Wordsworth z Wielkiej Brytanii mówi: Posty w użyciu, to rodzaj idealnego następnego kroku dla ludzi, którzy chcą poprawić swoją pracę z gimbalem na mniejszej, kieszonkowej kamerze.

Mamy nową i ulepszoną sprężynę Minimax, która została stworzona do bardziej efektywnej współpracy z STABIL Light. Jest gładsza i bardziej niezawodna. Jak zwykle ta złożona sprężyna jest produkowana przez Lesjöfors w Szwecji. Sprężyna jest standardem dla wszystkich modeli Minimax. STABIL Light został zaprojektowany do wspierania gimbali o wadze od 2 do 7 kg. Pomoże do pewnego stopnia ustabilizować ujęcia trzymane w ręku, chroniąc jednocześnie plecy.  Dzięki temu możesz obsługiwać gimbal i kamerę przez znacznie dłuższy czas.Konstrukcja oparta jest na oryginalnym STABILU i posiada możliwość blokady ramienia, dzięki czemu działa jak standardowy Minimax. Zwiększono jego wagę, aby użytkownik mógł pozostać zwinny. Aby zmodernizować urządzenie należy zakupić STABIL Light wraz z nowym zasilaczem Minimax Power Pack. Zawiera on sprężynę, która lepiej współgra z STABIL Light. Nowy pakiet zasilający jest teraz standardem dla wszystkich wersji Minimax.

 
 

 

 

 

 

Recenzje klientów

Numer SAP 026670
Nr katalogowy dostawcy MM100STL
Kod EAN Nie
Gwarancja 12 miesięcy
Producent Easyrig

Uwaga: Wyświetlanie produktów na stronie służy wyłącznie celom informacyjnym. Dokładamy wszelkich starań, aby publikowane tu informacje były jak najbardziej aktualne, jednak producent zastrzega sobie prawo do zmiany specyfikacji.