DJI Wireless Thumb Controller do Ronin-M

DJI Wireless Thumb Controller do Ronin-M

SAP:008290 / MFR: CP.ZM.000174.02

Cena brutto:  636,00 PLN      

Cena netto: 517,07 PLN

Dostępny 7-14 dni

Bezprzewodowy, prosty w instalacji i użyciu Wireless Thumb Controller sprawia, że sterowanie Ronin'em-M jest łatwiejsze i bardziej intuicyjne, nawet jeśli filmuje tylko jeden operator.

Wireless Thumb Controller

do Ronin-M

Bezprzewodowy, prosty w instalacji i użyciu Wireless Thumb Controller sprawia, że sterowanie Ronin'em-M jest łatwiejsze i bardziej intuicyjne, nawet jeśli filmuje tylko jeden operator. Filmowanie ujęć, które wydawały się technicznie trudne lub niemożliwe do realizacji, stało się realne z zastosowaniem kontrolera i wykorzystaniem pełnego potencjału Ronina M.

Pełna kontrola kciukiem

Specjalnie wykonana, czuła rękojeść pozwalająca na szybką zmianę ustawień, prędkości i kierunku działania chwytu, a wszystko to za jednym pstryknięciem kciuka.

Ponadto możliwość kontroli ukierunkowania kamery, dostęp do zaawansowanych ustawień, w tym kalibracji, ustawienia kanałów i gotowych profili. Zmiana ustawień jest jeszcze szybsza niż przy użyciu pilota Ronin lub aplikacji mobilnej i może być wykonana podczas realizacji wszelkiego rodzaju ujęć.


Szybka konfiguracja i montaż
Wystarczy połączyć Wireless Thumb Controller do gimbala i jesteś gotowy do pracy. Wireless Thumb Controller posiada zaciski łatwe do obsługi i mocowania na barze lub umieszczenia w dowolnym miejscu, bez użycia narzędzi.


Przejrzysty, jasny ekran OLED usprawnia wyświetlanie aktualnego stanu, który można zmienić za pomocą jednego kliknięcia. Ten niewielki, ale niesamowity wyświetlacz sprawia, że dostęp do podstawowych funkcji Ronin-M jest bardzo łatwy.


Długa żywotność baterii i zasięg
Wbudowany akumulator pozwala na pracę do 18 godzin, czyli spokojnie wystarczy na cały dzień filmowania. Kontrolowanie Ronin'em-M z maksymalnej odległości 60 m sprawia, że uchwycenie niepowtarzalnych ujęć jest bardzo łatwe.


Dual Controller Compatibility

Thumb Controller może działać w tandemie z dołączonym pilotem Ronina-M. Wystarczy ustawić priorytetowe źródło sterowania wyznaczając dominujące urządzenie.


Przyszłe aktualizacje
Port Micro-USB na kontrolerze Wireless Thumb Controller pozwala pobrać i zastosować w przyszłości aktualizacje oprogramowania i ładować wbudowany akumulator.

 

Recenzje klientów

Numer SAP 008290
Nr katalogowy dostawcy CP.ZM.000174.02
Kod EAN 6958265122545
Gwarancja 12 miesięcy
Producent DJI