CORE SWX PB-EDGE do BMD Pocket 4K

CORE SWX PB-EDGE do BMD Pocket 4K

SAP:012816 / MFR: PBE-BMPC4

1 657,00 PLN      

Cena netto: 1 347,15 PLN
Dostępny 2-7 dni

Kontynuacja cieszącej się dużym powodzeniem serii Powerbase70, Powerbase Edge to bogate w funkcje rozwiązanie dla kamer Cine i DSLR, mocowana na v-mount.

CORE PB-EDGE for BMD Pocket 4K

Kontynuacja cieszącej się dużym powodzeniem serii Powerbase70, Powerbase Edge to bogate w funkcje rozwiązanie dla kamer Cine i DSLR, mocowana na v-mount. Pakiet 14.8v Lithium Ion 14.8v zawiera jeden port 8v do zasilania różnych kamer, dwa wyjścia USB i dwa wyjścia power tap, z których jedno jest SmartTap.

Port 8v zapewnia wspólną moc wyjściową dla większości lustrzanek cyfrowych i niewielkich kamer dostępnych na rynku, które wykorzystują małe akumulatory litowo-jonowe 7,4v. Opcjonalnie dostępne są kable do dummy, które wpina się do portu 8v. Oprócz zasilania kamery, dostępne są dwa wbudowane zasilacze dla monitorowania mocy, świateł, nadajników bezprzewodowych itp. Dwa dostępne porty USB są dobrym dodatkiem do zasilania/ładowania urządzeń przenośnych w podróży, jak również do zasilania wszelkich akcesoriów 5v (np. wybranych rejestratorów audio).

Ponieważ często trudno jest oszacować przybliżony czas pracy zarówno przy zasilaniu Czy to kamery czy wielu urządzeń, Powerbase Edge posiada wbudowany wyświetlacz LCD z czasem pracy, zapewniając informację o dokładnej oczekiwanej żywotności baterii co do minuty. Wyświetlacz LCD posiada również przycisk podświetlenia, który umożliwia podgląd w każdym środowisku. Podobnie jak w przypadku swojego poprzednika, Edge posiada szybkozamykacz, który można zamocować pod aparatem, lub szybko przymocować/odłączyć do statywu lub klatki z aparatem. Jest o 30% mniejszy od Powerbase 70, ale nadal może zasilać pełnoklatkowe kamery filmowe.

Edge będzie zasilał BMD Pocket 4k przez 4 godziny w sposób ciągły, co czyni go idealnym rozwiązaniem dla produkcji.

Zawiera ładowarkę PB70-C15 i kabel baterii do BMD Pocket 4K.

Specyfikacja:

  • Pojemność: 49wh (14.8vdc, 3.3Ah )
  • Rozmiar: 5,1" x 3,6" x 1,55"
  • Waga ok 600g
  • Normalny czas pracy - ok. 4 godziny
  • Maksymalne obciążenie ciągłe - 8A

Recenzje klientów

Numer SAP 012816
Nr katalogowy dostawcy PBE-BMPC4
Kod EAN 184323004409
Gwarancja 12 miesięcy
Producent Core SWX

Uwaga: Wyświetlanie produktów na stronie służy wyłącznie celom informacyjnym. Dokładamy wszelkich starań, aby publikowane tu informacje były jak najbardziej aktualne, jednak producent zastrzega sobie prawo do zmiany specyfikacji.