Kontakt:

Wybierz dogodną dla Ciebie metodę kontaktu.

Skorzystaj z: formularza kontaktowego
Wyślij email:       sklep@creativetools.pl
Zadzwoń: 22 2570080

W sprawach serwisowych kontaktuj się z:
serwis@creativetools.pl


kontakt w Siemianowicach Śląskich
kontakt w Warszawie

Janusz Rupik PVP sp. z o. o.
ul. Komuny Paryskiej 14
41-100 Siemianowice Śląskie

Telefon: +48 32 386 90 15
Tel./Fax: +48 32 281 40 88
e-mail sklep (@) creativetools.pl

           

Janusz Rupik PVP sp. z o. o.
ul. Rumiana 108 a
02-956 Warszawa

Telefon: +48 22 257 00 80
e-mail sklep (@) creativetools.pl



zarząd spółki

Janusz Rupik
Prezes Zarządu

Telefon: +48 22 257 00 80
e-mail
j.rupik@creativetools.pl
           

dział handlowy

dział handlowy
 
Tomasz Basiuk
Kierownik ds. Handlowych

Telefon: +48 22 257 00 80 w. 17
Mobile: +48 608 52 08 50
e-mail
t.basiuk@creativetools.pl
           
Tomasz Babicz
Key Account Manager/
Prokurent

Telefon: +48 32 281 40 88
Telefon: +48 22 257 00 80
Mobile: +48 668 49 59 95
e-mail
t.babicz@creativetools.pl
           
           
dział handlowy
dział handlowy
 
Tomasz Erazmus
Specjalista działu sprzedaży

Telefon: +48 22 257 00 80 w. 10
Mobile: +48 573 45 18 05
e-mail
t.erazmus@creativetools.pl
 
 
Renata Batyra
Specjalista działu sprzedaży

Telefon: +48 22 257 00 80 w. 12
Mobile: +48 694 88 19 81
e-mail
r.batyra@creativetools.pl
dział handlowy

Sławomir Kasper
Specjalista działu sprzedaży

Mobile: +48 663 34 31 96
e-mail
s.kasper@creativetools.pl
 

dział handlowy
dział handlowy

Dominika Białowąs
Asystentka działu sprzedaży

Telefon: +48 22 257 00 80 w. 12
e-mail d.bialowas@creativetools.pl

Jędrzej Otręba
Specjalista ds. analiz i zakupów

Telefon: +48 32 386 90 15
e-mail j.otreba@creativetools.pl

dział techniczny

dział techniczny

 Tomasz Obolewicz
Kierownik ds.Technicznych

Telefon: +48 22 257 00 80 w. 15 
Mobile: +48 664 74 09 99
e-mail
t.obolewicz@creativetools.pl


Jakub Zięba
Inżynier Serwisowy

Telefon: +48 22 257 00 80 w. 15 
Mobile: +48 690 415 208
e-mail
j.zieba@creativetools.pl

dział handlowy
dział techniczny

 
Paweł Matysek
Logistyk

Telefon: +48 22 257 00 85
e-mail
p.matysek
@creativetools.pl    
   
Anna Kucharska
Logistyk
Telefon: +48 22 257 00 85
e-mail
a.kucharska@creativetools.pl
dział artystyczny

Bożena Kosmala
Kierownik ds. Administracji/
Prokurent

Telefon: +48 32 386 90 15
b.kosmala@creativetools.pl
 
administracja

Iwona Rupik
Specjalista ds. Marketingowych/
Administracja

Telefon: +48 22 257 00 80
Mobile: +48 696 61 14 78
e-mail
i.rupik@creativetools.pl
dział artystyczny
 
Monika Babicz
Tłumaczenia

Kontakt

Informacje kontaktowe

* wymagane pola