Kontakt:

Wybierz dogodną dla Ciebie metodę kontaktu.

Skorzystaj z: formularza kontaktowego
Wyślij email:       sklep@creativetools.pl
Zadzwoń: 22 2570080


 

           
kontakt w Siemianowicach Śląskich
kontakt w Warszawie
Janusz Rupik PVP sp. z o. o.
ul. Komuny Paryskiej 14
41-100 Siemianowice Śląskie

Telefon: +48 32 386 90 15
Tel./Fax: +48 32 281 40 88
e-mail sklep (@) creativetools.pl

           
Janusz Rupik PVP sp. z o. o.
ul. Rumiana 108 a
02-956 Warszawa

Telefon: +48 22 257 00 80
e-mail sklep (@) creativetools.pl



zarząd spółki
Janusz Rupik
Prezes Zarządu

Telefon: +48 22 257 00 80
e-mail
j.rupik@jr-pvp.pl
           

dział handlowy

dział handlowy
 
Tomasz Basiuk
Kierownik ds. Handlowych

Telefon: +48 22 257 00 80 w. 10
Mobile: +48 608 52 08 50
e-mail
t.basiuk@jr-pvp.pl
           
Tomasz Babicz
Key Account Manager/
Prokurent

Telefon: +48 32 281 40 88
Telefon: +48 22 257 00 80
Mobile: +48 668 49 59 95
e-mail
t.babicz@jr-pvp.pl
           
 
           
dział handlowy
dział handlowy
 
Tomasz Erazmus
Specjalista działu sprzedaży

Telefon: +48 22 257 00 80 w. 12
Mobile: +48 573 45 18 05
e-mail
t.erazmus@jr-pvp.pl
 
 
Renata Batyra
Specjalista działu sprzedaży

Telefon: +48 22 257 00 80 w. 12
Mobile: +48 694 88 19 81
e-mail
r.batyra@jr-pvp.pl
dział handlowy

Olena Khuda
Specjalista działu sprzedaży

Telefon: +48 22 257 00 80 w. 10
Mobile: +48 509 178 306
e-mail
o.khuda@jr-pvp.pl
           

dział techniczny

dział techniczny
 
 Marcin Babicz
Kierownik ds.Technicznych/Logistyk

Telefon: +48 22 257 00 80 w. 15 
Mobile: +48 504 13 19 90
e-mail
m.babicz@jr-pvp.pl
           
Damian Mazek
Inżynier Serwisowy

Telefon: +48 22 257 00 85 w. 13
Mobile: +48 784 07 36 41 
e-mail 
d.mazek@jr-pvp.pl
    

dział techniczny

 
 
Tomasz Obolewicz
Inżynier Serwisowy
 
Telefon: +48 22 257 00 85 w. 14
Mobile: +48 664 74 09 99

 

 

dział administracyjny
http://jr-pvp.pl/kontakt/administracja.png

Bożena Kosmala
Kierownik ds. Administracji/
Prokurent

Telefon: +48 32 281 40 88
b.kosmala@jr-pvp.pl
 
 
 
Iwona Rupik
Specjalista ds. Marketingowych/
Administracja

Telefon: +48 22 257 00 80 w. 16
Mobile: +48 696 61 14 78
e-mail
i.rupik@jr-pvp.pl
dział artystyczny
 
Monika Babicz
Grafika/
Tłumaczenia
 
 


 

Skontaktuj się z nami

Informacje kontaktowe

* wymagane pola