Commlite Adapter AF Sony Nex - Canon

Commlite Adapter AF Sony Nex - Canon

SAP:009450 / MFR: CM-EF-NEX

456,00 PLN      

Cena netto: 370,73 PLN
Dostępny 2-7 dni

Adapter kompatybilny z obiektywami systemu Canon EOS EF/EF-S i korpusami Sony E (NEX), umożliwia komunikację aparatu z obiektywem, przez co w obiektywie działa silnik AF, kontrola przesłony i opcjonalnie stabilizacja obrazu.

Commlite Adapter AF Sony Nex - Canon

Adapter kompatybilny z obiektywami systemu Canon EOS EF/EF-S i korpusami Sony E (NEX), umożliwia komunikację aparatu z obiektywem, przez co w obiektywie działa silnik AF, kontrola przesłony i opcjonalnie stabilizacja obrazu. Adapter montowany na bagnecie Sony E (NEX) aparatu w podobny sposób, w jaki montuje się obiektywy. Następnie obiektyw z mocowaniem Canon montowany jest w bagnet adaptera. Aparat automatycznie może dobrać ostrość i przysłonę, a tryby manuale są zmienialne z posiomu przyciskow na korpusie. Prosta i szybka instalacja, kompatybilność z obiektywami i aparatami, niezwykła staranność wykonania. Adapter posiada mocowanie do statywu, dzięki czemu możliwe jest zamontowanie aparatu i ciężkiego obiektywu na statywie.

Specyfikacja:

  • Kompatybilność z aparatami - wszystkie modele systemu Sony NEX, m.in. NEX-7, NEX-6, NEX-5T, NEX-5R, NEX-5N, NEX-5, NEX-F3, NEX-3N, NEX-C3, NEX-3
  • Kompatybilność z obiektywami - wszystkie obiektywy systemu Canon EF / EF-S
  • Materiał - metal
  • Waga - 123g
  • Gwarancja - 1 rok

Recenzje klientów

Numer SAP 009450
Nr katalogowy dostawcy CM-EF-NEX
Kod EAN Nie
Gwarancja 12 miesięcy
Producent Commilite

Uwaga: Wyświetlanie produktów na stronie służy wyłącznie celom informacyjnym. Dokładamy wszelkich starań, aby publikowane tu informacje były jak najbardziej aktualne, jednak producent zastrzega sobie prawo do zmiany specyfikacji.