Colorfront Transkoder dla Mac - roczna subskrypcja

Colorfront Transkoder dla Mac - roczna subskrypcja

SAP:013034 / MFR:

13 606,00 PLN      

Cena netto: 11 061,79 PLN
Dostępny 2-7 dni

Działa na bazie architektury Colorfront On-Set Dailies i wykorzystuje ekonomiczny hardware do przetwarzania szybszego niż w czasie rzeczywistym umożliwiając transkodowanie, dekodowanie, konwertowanie i przetwarze plików do różnych high-endowych formatów.

Colorfront Transcoder dla Mac - roczna subskrypcja

Transkoder działa na bazie wielokrotnie nagradzanej architektury Colorfront On-Set Dailies i wykorzystuje ekonomiczny hardware do przetwarzania szybszego niż w czasie rzeczywistym umożliwiając transkodowanie, dekodowanie, konwertowanie, opakowywanie i przetwarze plików do różnych high-endowych formatów.
Transkoder 2017 jest najnowszą wersją systemu masteringowego Colorfront, przeznaczoną dla kina cyfrowego i wysokiej klasy produkcji UHDTV. Colorfront Transkoder to najlepsze narzędzie do masteringu DCP i IMF, oferujące najwyższą wydajność kodowania i dekodowania JPEG2000, 32-bitowe przetwarzanie zmiennoprzecinkowe na wielu procesorach graficznych, wrapping MXF, przyspieszone sumy kontrolne, szyfrowanie i odszyfrowywanie, mastering pakietów IMF/IMP i DCI/DCP, edycję i wersjonowanie.
Transkoder 2017 oferuje takie funkcje, jak dźwięk Dolby Atmos i kodowanie Dolby Vision HDR, metadane na klatkę do OpenEXR, watermarking Civolution NexGuard, wyjście AS-11-DPP, miernik poziomu dźwięku i wektroskop, analizator CIE XY HDR, automatyczne obliczanie wartości MaxFALL / MaxCLL do sprawdzenia w oknie wykresu dla SMPTE ST 2086: 2014.
Zaawansowane funkcje masteringu DCP / IMF obejmują format tekstu czasu (SMPTE-TT), napisy końcowe i subtitle, w tym napisy w formacie PNG / tekstowe oparte na klatkach kluczowych, edycję wtrącania, analizę szybkości transmisji i PSNR, kodowanie dwuprzebiegowe z funkcją PSNR i docelowym bitrate, sprawdzanie poprawności pakietów za pomocą logowania i raportowania oraz międzynarodowa obsługa językowa.
Działając na najnowszych platformach PC i Mac, takich jak najnowsze stacje robocze Supermicro i HP Z840 oraz Mac Pro, Transkoder 2017 umożliwia edycję online danych z kamery RAW, konwersję do różnych formatów wyjściowych, korekcję kolorów i mastering dla HDR i renderowanie różnych formatów 2K / 4K / UltraHD high-end.

Najważniejsze funkcje Transkoder 2017

  • DCP, MFW - wiodące w branży narzędzie do opracowywania, authoringu, walidacji i kontroli jakości IMF i DCP. Obsługuje najnowsze specyfikacje, w tym HDR.
  • Wydajność - 4K DCP / UHD IMF i kodowanie HEVC przy 100+FPS
  • Obsługa RAW - Najwyższa jakość RAW deBayering z kamery, w tym ALEXA65, Varicam 35, Red Weapon 8K
  • Colorfront Engine - Proces przetwarzania obrazu 32-bit na kanał zbudowany na ACES 1.0
  • Dolby Atmos - Transkoder ma certyfikat umożliwiający tworzenie DCP z dźwiękiem Dolby Atmos
  • Podwójne wyjście UHD/4K - dwa jednoczesne wyjścia wideo 4K w czasie rzeczywistym do jednoczesnego masteringu HDR/SDR
  • Komputery PC, komputery Mac i platformy chmurowe - działa na standardowych stacjach roboczych PC i Mac, a nie na zastrzeżonym sprzęcie. Transkoder działa również w instancjach chmurowych, które mogą być używane z interfejsem API REST.

Pełna specyfikacja parametrów i możliwości - w PDFie oraz pod tym linkiem.

Recenzje klientów

Numer SAP 013034
Nr katalogowy dostawcy Nie
Kod EAN Nie
Gwarancja 12 miesięcy
Producent Colorfront

Uwaga: Wyświetlanie produktów na stronie służy wyłącznie celom informacyjnym. Dokładamy wszelkich starań, aby publikowane tu informacje były jak najbardziej aktualne, jednak producent zastrzega sobie prawo do zmiany specyfikacji.