Canon EOS C70 Leasing 0%

Więcej widoków

Canon EOS C70 Leasing 0%

SAP:020500 / MFR: 4507C003

20 999,00 PLN      

Cena netto: 17 072,36 PLN
Dostępny od ręki

Model EOS C70 firmy Canon po raz pierwszy wprowadza moc mocowania radiowego do systemu Cinema EOS.

AKCJA PRZETESTUJ I KUP - Zadzwoń 22 2570080!

Canon EOS C70- produkt biorący udział w akcji Przetestuj i Kup

Canon nie zwalnia tempa i wprowadza na rynek kolejny przełomowy produkt - kamerę CINEMA EOS C70. Kamera łączy w sobie poręczny, ergonomiczny kształt bezlusterkowych urządzeń serii EOS R z wydajnym przetwornikiem 4K DGO Super 35mm. Urządzenie pozwala nagrywać w zwolnionym tempie w jakości 4K 120P, obsługuje szeroki zakres dynamiczny i ma technologię Dual Pixel CMOS AF oraz profesjonalne możliwości, a wszystko to w kompaktowej obudowie. Model EOS C70 to pierwsza kamera Cinema EOS wyposażona w system z mocowaniem RF, który zapewnia obraz o niesamowitej jakości i umożliwia szybszą komunikację między obiektywem a kamerą. Oprócz kamery EOS C70 mamy też ADAPTER MOCOWANIA EF-EOS R 0.71x, który zapewnia dostęp do szerokiej gamy obiektywów Canon EF i pozwala zachować kąt widzenia właściwy dla urządzeń pełnoklatkowych. Ponadto zwiększa on przepuszczalność światła o jeden stopień.

 • W modelu Cinema EOS C70 zastosowano nową matrycę DGO 4K Super 35mm z funkcją HDR.
 • Wysoka liczba klatek na sekundę 4K przy 120 klatkach na sekundę z nagrywaniem audio i DPAF
 • Podwójne gniazda na karty SD pozwalające na jednoczesne nagrywanie w wielu formatach
 • Ulepszona funkcja Dual Pixel Auto Focus z inteligentnym śledzeniem i nowym dotykowym interfejsem użytkownika
 • Zgodność z nowym adapterem mocującym EF-EOS R 0,71x zapewnia użytkownikom dostęp do szerokiej gamy obiektywów Canon z mocowaniem EF.
 • Najmniejsza i najlżejsza kamera firmy Canon do kina profesjonalnego jest wprowadzana na rynek wraz z nowym adapterem mocowania EF-EOS R, co uwolania pełen potencjał twórczy całej linii obiektywów Canon serii EF i RF.

Kompaktowa, wszechstronna kamera wideo, która jako pierwsza połączyła wysoką jakość obrazu z serii Cinema EOS z przenośnością i elastycznością linii EOS R. W ten sposób można w pełni wykorzystać potencjał twórczy całej serii obiektywów EF i RF. Po raz pierwszy filmowcy używający kamery Canon Cinema EOS System mogą cieszyć się niesamowitymi możliwościami, jakie daje seria obiektywów RF.

Mocno kompaktowa konstrukcja EOS C70 - wraz z profesjonalnymi interfejsami oraz terminalami i portami wejściowymi/wyjściowymi - sprawia, że doskonale nadaje się np. do filmów dokumentalnych, wiadomości i imprez masowych czy wesel. Dzięki możliwości robienia zdjęć w pionie EOS C70 pozwala na tworzenie wysokiej jakości treści dla mediów społecznościowych. Niewielkie rozmiary i rozbudowane funkcje EOS C70 umożliwiają filmowcom pracę z ręki lub na dronie czy gimbalu, dając większą swobodę twórczą. Co więcej, oferuje wiele formatów nagrywania na kartach SD - w tym 4K do 120 klatek na sekundę w formacie 4:2:2 10-bitowym w formacie XF-AVC (All-I lub Long-GOP) oraz MP4 w formacie HEVC (H.265) lub H.264.

Obecnie na rynku pojawia się także adapter do montażu obiektywu EF-EOS R 0,71x firmy Canon - adapter do montażu obiektywu EF na RF, który daje filmowcom swobodę korzystania z całej linii obiektywów EF1 w aparacie EOS C70, optymalizując zgodność dwóch najpopularniejszych linii obiektywów firmy Canon. W połączeniu z aparatem EOS C70 adapter mocowania EF-EOS R 0,71x wykorzystuje konwersję optyczną do rejestrowania pełnego kąta widzenia obiektywu EF nawet z matrycą Super 35 mm, a także zwiększoną transmisję światła o około 1 stopień. Adapter umożliwia pełną komunikację między trzema obiektywami EF a korpusem aparatu - EF 16-35mm f/2,8L III USM, EF 24-70mm f/2,8L II USM i EF 24-105mm f/4L IS II USM - zapewniając stałą obsługę szerokiej gamy obiektywów EF. Automatyczna regulacja ostrości, oświetlenie obwodowe i korekcja aberracji chromatycznej oraz przesyłanie metadanych obiektywu są również w pełni obsługiwane w przypadku korzystania z adaptera EF-EOS R 0,71x3.

Wykorzystując matrycę Super 35mm Dual Gain Output (DGO), obecną np. w cieszącym się dużym uznaniem modelu EOS C300 Mark III, EOS C70 zapewnia wyjątkową jakość obrazu z ponad 16 stopniami zakresu dynamiki. Podobnie jak EOS C300 Mark III, EOS C70 zapewnia tę samą realistyczną, kinową kolorystykę, wyjątkowo czystą jakość obrazu w słabym oświetleniu i doskonałe możliwości HDR. Dzięki matrycy DGO i wydajnemu procesorowi DIGIC DV 7 kamera EOS C70 jest idealnym wyborem dla profesjonalistów chcących tworzyć wysokiej jakości materiały w rozdzielczości 4K.  Obsługuje również nagrywanie w zwolnionym tempie 4K 120p - z obsługą Dual Pixel CMOS AF, a także nagrywanie dźwięku. Dla tych, którzy oczekują większej liczby klatek na sekundę, 180p jest również dostępne w trybie Super16. Nagrywanie na kartach Dual SD w formacie XF-AVC 4K 4:2:2 10-bit EOS C70 umożliwia nagrywanie w wysokiej rozdzielczości materiałów filmowych w szerokim zakresie zastosowań - od filmów dokumentalnych i dziennikarskich po wideoklipy i materiały internetowe.

ADAPTER MOCOWANIA EF-EOS R 0.71x

Umożliwia mocowanie obiektywów EF w urządzeniach z mocowaniem RF. ADAPTER MOCOWANIA EF-EOS R 0.71X to adapter mocowania obiektywu EF na mocowanie RF, który umożliwia korzystanie z szerokiej gamy pełnoklatkowych obiektywów Canon EF w modelu EOS C70.

 • Zachowanie kąta widzenia z formatu pełnoklatkowego
  Adapter zapewnia taki sam kąt widzenia w przypadku używania obiektywów do urządzeń pełnoklatkowych z matrycą Super 35 mm modelu EOS C70, dostosowując ogniskową o współczynnik 0,71x z formatu pełnoklatkowego do formatu Super 35 mm.
 • Obraz jaśniejszy o jeden stopień
  Zmniejszając ogniskową obiektywu, ADAPTER MOCOWANIA EF-EOS R 0.71X zwiększa przepuszczalności światła, co przekłada się na większy otwór przysłony obiektywu. Na przykład przysłona f/2,8 staje się w przybliżeniu przysłoną f/2,0, co umożliwia filmowanie w słabym świetle i zmniejsza poziom szumów na obrazie.
 • Znakomita komunikacja między obiektywem i korpusem
  Zachowana jest pełna komunikacja między obiektywami EF a korpusem aparatu, w tym obsługa technologii Dual Pixel CMOS AF* oraz funkcji korygowania jasności brzegów i aberracji chromatycznej. Adapter przesyła również informacje z obiektywu, a dane z niego są wyświetlane na ekranie (liczba f, ogniskowa i metadane obiektywu).
 • Konstrukcja bez kompromisów
  Dołączone płytki blokujące, zaprojektowane z myślą o niezawodności i trwałości, umożliwiają przymocowanie adaptera do korpusu czterema śrubami. Możesz robić zdjęcia bez obaw – nawet w przypadku korzystania z dużych i ciężkich obiektywów.

 

 


 

 

Recenzje klientów

Numer SAP 020500
Nr katalogowy dostawcy 4507C003
Kod EAN 4549292167467
Gwarancja 24 miesiące
Producent Canon

Uwaga: Wyświetlanie produktów na stronie służy wyłącznie celom informacyjnym. Dokładamy wszelkich starań, aby publikowane tu informacje były jak najbardziej aktualne, jednak producent zastrzega sobie prawo do zmiany specyfikacji.