Boris FX Continuum 11 Apple FCPX upgrade od v.10 <

Boris FX Continuum 11 Apple FCPX upgrade od v.10 <

SAP:012959 / MFR: BO-BCCFXPLUG1100USF

956,00 PLN      

Cena netto: 777,24 PLN

Dostępny 2-7 dni

Boris FX Continuum 11 dla Apple (Upgrades & Support Renewal). Kompleksowa kolekcja wtyczek z efektami wizualnymi i kompozycjami. Produkt w postaci klucza elektronicznego do pobrania ze strony internetowej.

Boris FX Continuum 11 Apple FCPX & Motion (Upgrades & Support Renewal)

Boris FX Continuum 11 Apple to kompleksowa kolekcja wtyczek z efektami wizualnymi i kompozycjami. Składa się z 17 odrębnych części Continuum 11 i około 240 filtrów oraz tysięcy ustawień wstępnych, które można swobodnie dostosowywać. Presety zapisuje się w spersonalizowanej wersji jako nowe ustawienia, które można później przywołać. Wiele filtrów ma wbudowany PixelChooser ze zintegrowanym śledzeniem Mocha, co pozwala na większą kontrolę wybranych obszarów obrazu.

Ta roczna aktualizacja i odnawialna pomoc techniczna przeznaczona jest dla właścicieli posiadających Continuum 11 dla Adobe / Apple / OFX  (1 rok Upgrade&Support). Odnawia uaktualnienia i pomoc techniczną oraz umożliwia dalsze otrzymywanie bezpłatnych aktualizacji i pomoc techniczną przez telefon lub e-mail przez kolejny rok. Continuum 11 nie jest obecnie kompatybilne z edytorami Apple (FCP X i Motion), ale jest to kwestią kilku miesięcy. W międzyczasie Boris FX udostępnia Continuum 10 dla Apple.

Produkt w postaci klucza elektronicznego do pobrania ze strony internetowej.

Najważniejsze cechy:

  • Kolekcja wtyczek VFX i Compositing
  • Kompleksowy zestaw około. 240 filtrów
  • Tysiące dostosowywanych presetów
  • PixelChooser z Mocha Planar Tracking
  • Nowość - zestaw narzędzi do greenscreenów Primate Studio
  • Nowość - Zestaw filtrów VR / 360
  • Nowość - filtr Broadcast Safe
  • Nowość - 100 nowych presetów w studiu tytułowym

Obsługiwane karty graficzne:

  • Boris FX zaleca najnowszą wersję sterownika karty graficznej obsługiwaną przez aplikacje hosta. Wymagana jest karta graficzna z co najmniej 1 GB pamięci RAM; Zalecane 2 GB pamięci RAM.

 

Recenzje klientów

Numer SAP 012959
Nr katalogowy dostawcy BO-BCCFXPLUG1100USF
Kod EAN Nie
Gwarancja 12 miesięcy
Producent Boris FX