Boris FX Continuum 11 Apple FCPX upgrade od v. 1-9

Boris FX Continuum 11 Apple FCPX upgrade od v. 1-9

SAP:012963 / MFR: BO-BCCFXPLUG1100LSF

1 472,00 PLN      

Cena netto: 1 196,75 PLN
Dostępny 2-7 dni

Boris FX Continuum 11 dla Apple Renewal (wersja 8 lub niższa). Kompleksowa kolekcja wtyczek z efektami wizualnymi i kompozycjami. Produkt w postaci klucza elektronicznego do pobrania ze strony internetowej.

Boris FX Continuum 11 Apple FCPX & Motion Renewal (wersja 8 lub niższa)

Boris FX Continuum 11 Apple to kompleksowa kolekcja wtyczek z efektami wizualnymi i kompozycjami. Składa się z 17 odrębnych części Continuum 11 i około 240 filtrów oraz tysięcy ustawień wstępnych, które można swobodnie dostosowywać. Presety zapisuje się w spersonalizowanej wersji jako nowe ustawienia, które można później przywołać. Wiele filtrów ma wbudowany PixelChooser ze zintegrowanym śledzeniem Mocha, co pozwala na większą kontrolę wybranych obszarów obrazu.

Ta aktualizacja jest przeznaczona dla posiadaczy Boris FX Continuum 8 i niższych wersji dla Apple. Continuum 11 nie jest obecnie kompatybilne z edytorami Apple (FCP X i Motion), ale jest to kwestią kilku miesięcy. W międzyczasie Boris FX udostępnia Continuum 10 dla Apple.

Produkt w postaci klucza elektronicznego do pobrania ze strony internetowej.

Najważniejsze cechy:

  • Kolekcja wtyczek VFX i Compositing
  • Kompleksowy zestaw około. 240 filtrów
  • Tysiące dostosowywanych presetów
  • PixelChooser z Mocha Planar Tracking
  • Nowość - zestaw narzędzi do greenscreenów Primate Studio
  • Nowość - Zestaw filtrów VR / 360
  • Nowość - filtr Broadcast Safe
  • Nowość - 100 nowych presetów w studiu tytułowym

Obsługiwane karty graficzne:

  • Boris FX zaleca najnowszą wersję sterownika karty graficznej obsługiwaną przez aplikacje hosta. Wymagana jest karta graficzna z co najmniej 1 GB pamięci RAM; Zalecane 2 GB pamięci RAM.

Recenzje klientów

Numer SAP 012963
Nr katalogowy dostawcy BO-BCCFXPLUG1100LSF
Kod EAN Nie
Gwarancja 12 miesięcy
Producent Boris FX

Uwaga: Wyświetlanie produktów na stronie służy wyłącznie celom informacyjnym. Dokładamy wszelkich starań, aby publikowane tu informacje były jak najbardziej aktualne, jednak producent zastrzega sobie prawo do zmiany specyfikacji.