Boris FX Continuum 11 Apple FCPX Annual

Boris FX Continuum 11 Apple FCPX Annual

SAP:012960 / MFR: BO-BCCFXPLUGSUB

972,00 PLN      

Cena netto: 790,24 PLN
Dostępny 2-7 dni

Boris FX Continuum 11 dla Apple FCPX & Motion (Annual Subscription). Kompleksowa kolekcja wtyczek z efektami wizualnymi i kompozycjami. Produkt w postaci klucza elektronicznego do pobrania ze strony internetowej.

Boris FX Continuum 11 Apple FCPX & Motion (Annual Subscription)

Boris FX Continuum 11 Apple FCPX & Motion to kompleksowa kolekcja wtyczek z efektami wizualnymi i kompozycjami. Składa się z 17 odrębnych części Continuum 11 i około 240 filtrów oraz tysięcy ustawień wstępnych, które można swobodnie dostosowywać. Presety zapisuje się w spersonalizowanej wersji jako nowe ustawienia, które można później przywołać. Wiele filtrów ma wbudowany PixelChooser ze zintegrowanym śledzeniem Mocha, co pozwala na większą kontrolę wybranych obszarów obrazu.

Ta roczna subskrypcja zawiera najnowszą wersję Continuum 11 dla Apple FCPX & Motion na okres jednego roku. Może być odnawiana co roku. Continuum 11 nie jest obecnie kompatybilne z edytorami Apple (FCPX i Motion), ale jest to kwestią kilku miesięcy. W międzyczasie Boris FX udostępnia Continuum 10 dla Apple.

Produkt w postaci klucza elektronicznego do pobrania ze strony internetowej.

Najważniejsze cechy:

  • Kolekcja wtyczek VFX i Compositing
  • Kompleksowy zestaw około. 240 filtrów
  • Tysiące dostosowywanych presetów
  • PixelChooser z Mocha Planar Tracking
  • Nowość - zestaw narzędzi do greenscreenów Primate Studio
  • Nowość - Zestaw filtrów VR / 360
  • Nowość - filtr Broadcast Safe
  • Nowość - 100 nowych presetów w studiu tytułowym


Obsługiwane karty graficzne:

  • Boris FX zaleca najnowszą wersję sterownika karty graficznej obsługiwaną przez aplikacje hosta. Wymagana jest karta graficzna z co najmniej 1 GB pamięci RAM; Zalecane 2 GB pamięci RAM.

 

Recenzje klientów

Numer SAP 012960
Nr katalogowy dostawcy BO-BCCFXPLUGSUB
Kod EAN Nie
Gwarancja 12 miesięcy
Producent Boris FX

Uwaga: Wyświetlanie produktów na stronie służy wyłącznie celom informacyjnym. Dokładamy wszelkich starań, aby publikowane tu informacje były jak najbardziej aktualne, jednak producent zastrzega sobie prawo do zmiany specyfikacji.