Home

Witajcie!

Cieszymy się, że wpadliście na bloga creativetools.pl! Tu możemy dzielić się z Wami naszą pasją do sprzętu filmowego i wideo, możemy informować o nowych wersjach oprogramowania i nowych rozwiązaniach naszych partnerów.

creativetools.pl na żywo!

Oglądajcie nasze streamy na YouTube! Raz w tygodniu rozmawiamy z twórcami, artystami i specjalistami z branży filmu, telewizji i wideo!

Budujemy studio greenbox

Zbudowaliśmy studio TV, którego sercem jest system wizyjny Newtek TriCaster TC1. Przeczytaj, jak powstawało studio w Poznaniu!

Więcej

RED w praktyce (2): Ciągle w ruchu

Jest absolutnie solidny. Można go wyrzucić przez ceglaną ścianę i nadal go używać - czego nie można powiedzieć o modelach z plastikową obudową lub tańszym metalem - mówi Peter Craig.

Więcej

Wynalazek, który zmienił film

W amerykańskiej prasie branżowej przeprowadzono ankietę. Zapytano czytelników o najważniejsze ich zdaniem odkrycie, wynalazek w branży filmowej 25 lat. Zgadniecie, co znalazło się na pierwszym miejscu?

Więcej

KAMERALNI: Michał Jagiełło [wywiad]

Zapraszamy na drugi odcinek KAMERALNYCH, serii wywiadów z filmowcami. Tym razem w słoneczny, lipcowy dzień odwiedziliśmy Świebodzin, skąd pochodzi bohater tego odcinka Michał Jagiełło.

Więcej

Na kanał na YouTube

Polecamy: