Blackmagic Design Teranex Mini SDI to DisplayPort 8K HDR

Blackmagic Design Teranex Mini SDI to DisplayPort 8K HDR

SAP:014598 / MFR:

Cena brutto:  5 929,00 PLN      

Cena netto: 4 820,33 PLN

Przedsprzedaż

Zaawansowany konwerter sygnału SDI do DisplayPort z możliwością implementowania LUTów 3D, obsługujący HDR.

Blackmagic Design Teranex Mini SDI to DisplayPort 8K HDR

Blackmagic Design stworzył DisplayPort 8K HDR - zaawansowany konwerter sygnału SDI do DisplayPort z możliwością implementowania LUTów 3D, obsługujący HDR. Dzięki niemu monitory komputerowe wyższej klasy (np Pro Display XDR) mogą służyć jako monitory referencyjne w postprodukcji filmowej. Monitory Teranex Mini SDI to DisplayPort 8K HDR będą dostępne w październiku 2019 roku u dystrybutorów Blackmagic Design na całym świecie. Może używać sond kalibracyjnych różnych producentów do dokładnego wyrównywania podłączonych wyświetlaczy w celu uzyskania precyzyjnych kolorów. Konwerter posiada wbudowany WFM (możliwy jednoczesny podgląd w dwóch oknach, do wyboru: WFM, Parade, Vector i Histogram). Teranex Mini SDI to DisplayPort 8K HDR jest idealny dla studiów filmowych i broadcasterów, którzy potrzebują profesjonalnego, ale niedrogiego, dokładnego monitorowania kolorów. Klienci otrzymują również elegancki design z kolorowym wyświetlaczem LCD do monitorowania i kontroli ustawień.

Przedni panel zawiera elementy sterujące, kolorowy wyświetlacz na którym można obejrzeć wchodzący sygnał video wraz z informacją o jego formatcie, oraz graficzne mierniki dźwięku.
Na tylnym panelu umieszczono cztery wejścia SDI dla standardu Quad Link 12G-SDI, dostępne formaty sygnału to HD, Ultra HD oraz 8K.

Dostępne są 2 typy złącz: typowy DisplayPort oraz DisplayPort w interfejsie USB-C. Wbudowany skaler zapewnia, że wejściowy sygnał wideo jest skalowany do natywnej rozdzielczości podłączonego monitora. Możliwe jest użycie obu wejść jako 2SI lub Square Division.

Teranex Mini SDI to DisplayPort 8K HDR posiada wszystko, co jest potrzebne do obsługi najnowszych procesów HDR. Monitoruje HDR SDI z metadanymi statycznymi PQ i Hybrid Log Gamma (HLG) w formacie VPID zgodnie ze standardami ST2108-1, ST2084 i ST425.

Najważniejsze funkcje Teranex Mini SDI to DisplayPort 8K HDR:

  • Obsługuje HDR poprzez SDI i DisplayPort.
  • 2 wbudowane zakresy na żywo nakładane na monitorze.
  • Jakość branży filmowej 33 punktowe wyjścia 3D LUT.
  • Obsługuje automatyczną kalibrację monitora przy użyciu sond kolorowych.
  • Zaawansowane wejścia Quad Link 12G-SDI dla 8K.
  • Skalowanie sygnału wejściowego wideo do rozdzielczości monitora natywnego.
  • Zawiera wyświetlacz LCD do monitorowania i ustawień menu.
  • Dołączone oprogramowanie dla komputerów Mac i Windows.
  • Obsługuje najnowsze monitory i wyświetlacze 8K DisplayPort.
  • Może być używany na biurku lub w szafie typu rack.

Recenzje klientów

Numer SAP 014598
Nr katalogowy dostawcy Nie
Kod EAN Nie
Gwarancja 24 miesiące
Producent Blackmagic Design