Blackmagic Design Fusion Studio

Blackmagic Design Fusion Studio

SAP:007561 / MFR: DV/STUFUS

1 465,00 PLN      

Cena netto: 1 191,06 PLN
Dostępny 2-7 dni

Zintegrowane oprogramowanie do komponowania animacji 2D i 3D oraz ruchu, narzędzie VR z ogromnym zestawem akcesoriów i feacherów do kolorowania, rotoscope, titling, animacji.

Blackmagic Design Fusion Studio 9

Zintegrowane oprogramowanie do komponowania animacji 2D i 3D oraz ruchu, narzędzie VR z ogromnym zestawem akcesoriów i feacherów do kolorowania, rotoscope, titling, animacji. Wyposażony w wiele funkcji, w tym Primatte, niesamowity system efektów cząstkowych 3D, zaawansowany keyframing, przyspieszenie GPU, wsparcie dla importowania i renderowania modeli 3D i scen z innych aplikacji.
Pomoc techniczna dostępna za pośrednictwem forum społeczności Blackmagic Design.

 • Zaawansowane efekty wizualne
  Najlepsze efekty wizualne w Hollywood składają się z setek, czasem nawet tysięcy różnych elementów 2D i 3D, połączonych ze sobą, tworząc niesamowite, realistyczne sceny. Fusion oferuje w pełni zintegrowany interfejs 3D, umożliwia importowanie modeli 3D i scen z popularnych aplikacji, a także setki narzędzi, efektów i filtrów umożliwiających tworzenie przekonujących i realistycznych efektów wizualnych!
 • Compositing
  Punktem wyjścia dla wszystkich efektów wizualnych jest compositing, układanie jednego obrazu na drugim. Fusion ułatwia działanie, ponieważ potrzebne są tylko dwa podstawowe narzędzia. Narzędzie Scalanie umożliwia szybkie składanie dwóch obrazów w przestrzeni 2D, a narzędzie Merge 3D umożliwia szybkie złożenie wielu obrazów w przestrzeni 3D.
 • Node Based Workflow
  Najlepsi artyści z Hollywood preferują pracę z węzłami, ponieważ potrzebują precyzyjnej kontroli nad każdym elementem. Każdy węzeł jest własną operacją przetwarzania obrazu. Węzły są połączone ze sobą, tworząc drzewo węzłów, które jest jak schemat blokowy. W przeciwieństwie do mylących stosów warstw, węzły szybciej i łatwiej tworzą i edytują złożone sceny!
 • Przestrzeń robocza 3D
  Fusion to prawdziwa kompozycja efektów wizualnych 3D, która umożliwia tworzenie całych scen w nieskończonym obszarze roboczym 3D. Możesz tworzyć i renderować złożone sceny, które łączą zdjęcia 2D z modelami 3D, geometrycznymi kształtami, animowanymi kamerami, światłami i innymi. Możesz nawet dodać efekty, takie jak mgła!
 • Keying i Matte
  Do bezproblemowego składania należy usunąć niebieskie, zielone lub inne kolory tła. Fusion zawiera kilka klawiszy, w tym wszystkie nowe klucze delta, które wykorzystują zaawansowaną naukę obrazu, wraz z pełnym zestawem kontroli matte, zapewniając najczystsze klucze, jednocześnie zachowując drobne szczegóły obrazu.
 • Rotoscoping
  Rotoscoping wykorzystuje kształty do izolowania aktorów lub przedmiotów z innych elementów w ujęciu. Bezier firmy Fusion i narzędzia B-spline umożliwiają szybkie narysowanie, śledzenie i animowanie niestandardowych kształtów. Planarne dane śledzenia mogą być użyte do kształtów, dzięki czemu nie musisz ręcznie animować ruchu, perspektywy, położenia, skali lub obrotu, gdy obraz się zmienia!
 • Śledzenie i stabilizacja
  Aby wyglądać realistycznie, obiekty muszą poruszać się w idealnej synchronizacji. Fusion może automatycznie śledzić, dopasowywać ruch i stabilizować obiekty w zdjęciach. Możesz nawet użyć nowego trackera do planarnego zastępowania znaków lub innych płaskich przedmiotów podczas ich przenoszenia. Jest tam również nowy tracker, który analizuje i dopasowuje ruch kamery na żywo, który był używany do kręcenia sceny!
 • 3D Particles
  Generator cząstek 3D firmy Fusion stwarza cały "wirująco-migocząco-bąbelkowy" świat fantastycznych efektów! Używaj ich do symulacji realistycznego śniegu lub deszczu, wraz z fizyką, taką jak grawitacja, unikanie i odbijanie. Wystarczy dodać behawioralne funkcje,  i z łatwością stworzy się stado ptaków lub kolonii mrówek! Układy cząstek działają w 3D, co oznacza, że mogą kręcić się wokół własnej osi i/lub otaczać inne elementy sceny!
 • Malowanie Wektorowe
  Niezależne narzędzia do malowania w Fusion zapewniają elastyczne style pędzli, tryby mieszania i kształty typu stroke, które mogą być modyfikowane w dowolnym momencie! Użyj narzędzia do malowania, aby szybko usunąć przewody, platformy lub inne niepożądane elementy. Wystarczy klonować jeden obszar w drugi, rozmazać obraz pędzlem lub nawet malować zupełnie nowe elementy!
 • Kolor
  Bogaty zestaw narzędzi do przetwarzania linii, konwersja przestrzeni kolorów i monitorowanie wyświetlania wraz z zakresami i analizą umożliwia dokładne przetwarzanie kolorów VFX!
 • Virtual Set Extensions
  Dzisiejsze filmy często zawierają małe zestawy akcji, które wyglądają wspaniale dzięki wygenerowanym komputerowo rozszerzeniem! Fusion może importować i renderować modele 3D i sceny z popularnego oprogramowania, takiego jak Maya, dzięki czemu można tworzyć obrazy złożone, lekkie i renderowane w jednym kroku. Ponadto, narzędzia projekcyjne mogą być używane do szybkiego renderowania scen, bez konieczności stosowania złożonej geometrii 3D!

Produkt w postaci klucza licencyjnego

Recenzje klientów

Numer SAP 007561
Nr katalogowy dostawcy DV/STUFUS
Kod EAN 9338716002935
Gwarancja 24 miesiące
Producent Blackmagic Design

Uwaga: Wyświetlanie produktów na stronie służy wyłącznie celom informacyjnym. Dokładamy wszelkich starań, aby publikowane tu informacje były jak najbardziej aktualne, jednak producent zastrzega sobie prawo do zmiany specyfikacji.