Blackmagic Design Fusion Studio

Blackmagic Design Fusion Studio

SAP:007561 / MFR: DV/STUFUS

1 602,00 PLN      

Cena netto: 1 302,44 PLN
Dostępny 2-7 dni

Zintegrowane oprogramowanie do komponowania animacji 2D i 3D oraz ruchu, narzędzie VR z ogromnym zestawem akcesoriów i feacherów do kolorowania, rotoscope, titling, animacji.

Blackmagic Design Fusion Studio

Najbardziej zaawansowane na świecie rozwiązanie do tworzenia efektów wizualnych, 3D, VR i motion graphics!
Fusion jest najbardziej zaawansowanym na świecie oprogramowaniem do compositingu dla artystów efektów wizualnych, projektantów transmisji i motion graphics oraz animatorów 3D. Przez ostatnie 30 lat Fusion był używany w tysiącach hollywoodzkich hitów filmowych i telewizyjnych. Fusion posiada potężny interfejs oparty na węzłach, który pozwala szybko i łatwo tworzyć wyrafinowane efekty poprzez łączenie ze sobą różnych typów narzędzi do przetwarzania obrazu! Otrzymujesz ogromny zakres narzędzi, niesamowitą obsługę VR i 3D, wydajność akcelerowaną przez GPU, nieograniczony rendering sieciowy i wiele więcej! Fusion daje Ci wszystko, czego potrzebujesz do tworzenia ekscytujących grafik telewizyjnych, dramatycznych tytułów, a nawet efektów wizualnych w dużych filmach fabularnych!

Kompozycje utworzone na stronie Fusion można teraz zapisać jako szablon i użyć na stronie edycji lub cięcia! Nowe modyfikatory krzywej animacji mogą być używane do automatycznego retime'u animacji, gdy zmienisz ich czas trwania w edycji. Odtwarzanie dźwięku z wyświetlaniem kształtu fali ułatwia tworzenie precyzyjnie rozplanowanych czasowo animacji, dostępne są wspólne markery ze stroną edycji i nie tylko. Ponadto, do strony Fusion dodano 27 akcelerowanych przez GPU narzędzi Resolve FX, w tym narzędzia do redukcji szumów i wyostrzania ze strony kolorów! Nowe zakładki widoku węzła ułatwiają nawigację po dużych kompach, pasek narzędzi można dostosować do swoich ulubionych narzędzi, a w edytorze węzłów obsługiwane są układy pionowe.


Największe hollywoodzkie hity filmowe
Tysiące największych hollywoodzkich hitów kinowych i telewizyjnych wykorzystuje Fusion do tworzenia swoich przełomowych efektów wizualnych. Fusion był używany w takich filmach jak Ant-Man, Red Sparrow i London Has Fallen, a także w takich hitowych programach telewizyjnych jak Empire, NCIS i Emergence. Fusion odgrywa również ważną rolę w tworzeniu klipów filmowych do najważniejszych gier wideo, takich jak Dawn of War III, Halo 5 i wiele innych!

 • Największe hollywoodzkie hity filmowe
  Tysiące największych hollywoodzkich hitów kinowych i telewizyjnych wykorzystuje Fusion do tworzenia swoich przełomowych efektów wizualnych. Fusion był używany w takich filmach jak Ant-Man, Red Sparrow i London Has Fallen, a także w takich hitowych programach telewizyjnych jak Empire, NCIS i Emergence. Fusion odgrywa również ważną rolę w tworzeniu klipów filmowych do najważniejszych gier wideo, takich jak Dawn of War III, Halo 5 i wiele innych!
 • Zbuduj swoje własne efekty dzięki dostosowywanym szablonom
  Szablony efektów Fusion pozwalają na stworzenie dowolnego efektu i zastosowanie go do klipów na stronach edycji i cięcia! Po prostu zbuduj kompozycję, zapisz ją jako makro, zdefiniuj parametry, które mają być widoczne i zapisz ją w odpowiedniej lokalizacji. Przeciągnij efekt Fusion z biblioteki na dowolny klip!
 • Automatycznie zmieniaj czas trwania animacji
  Modyfikatory krzywej animacji pozwalają w prosty sposób rozciągać lub zgniatać klatki kluczowe oraz dodawać animacje typu bounce, mirror lub loop, które zmieniają się automatycznie wraz ze zmianą czasu trwania kompozycji. Gdy upuścisz tytuły lub efekty Fusion na osi czasu i zmienisz ich czas trwania, animacja dostosuje się odpowiednio!
 • Synchronizacja animacji audio
  Strona Fusion może teraz odtwarzać dźwięk z osi czasu strony edycji lub cięcia. Można wybrać miks z osi czasu lub posłuchać dźwięku z klipu źródłowego. Kształty fal są wyświetlane w edytorze klatek kluczowych, co umożliwia tworzenie precyzyjnych animacji zsynchronizowanych z dźwiękiem!
 • Niestandardowe kształty wektorowe
  Narzędzia do tworzenia kształtów wektorowych ułatwiają tworzenie grafiki ruchu! Do dyspozycji masz elipsy, prostokąty, wielokąty i gwiazdy, a także operatory booleańskie do łączenia kształtów w celu tworzenia skomplikowanych projektów. Siatka, jitter, przesunięcie i transformacja pozwalają dostosować animacje. Kształty mogą być także wykorzystywane jako źródła cząsteczek!
 • Akcelerowane przez GPU oprogramowanie Resolve FX
  Na stronie Fusion pojawiło się 27 nowych, akcelerowanych przez procesor graficzny funkcji Resolve FX. Obejmują one narzędzia do redukcji szumów i wyostrzania, a także rozmycie soczewki, efekty świetlne, efekty kolorystyczne, narzędzia do przywracania obrazu i wiele innych. Otrzymujesz także tekstury i stylizację, efekty czasowe, wypaczenia i narzędzia upiększające.
 • Personalizuj swój przepływ pracy
  Zakładki drzewa węzłów pozwalają szybko przejść do dowolnej części drzewa węzłów w dużej kompozycji. Dostosowywane paski narzędzi pozwalają szybko przełączać paski narzędzi w zależności od bieżącego zadania. Pionowe układy drzewa węzłów zapewniają więcej miejsca na edytory splajnów i klatek kluczowych podczas tworzenia animacji i nie tylko.

 

Recenzje klientów

Numer SAP 007561
Nr katalogowy dostawcy DV/STUFUS
Kod EAN 9338716002935
Gwarancja 24 miesiące
Producent Blackmagic Design

Uwaga: Wyświetlanie produktów na stronie służy wyłącznie celom informacyjnym. Dokładamy wszelkich starań, aby publikowane tu informacje były jak najbardziej aktualne, jednak producent zastrzega sobie prawo do zmiany specyfikacji.