Atomos AtomX 5" Ninja V Cage by SmallRig

Więcej widoków

Atomos AtomX 5" Ninja V Cage by SmallRig

SAP:013983 / MFR: ATOMX5NVCA

730,00 PLN      

Cena netto: 593,50 PLN

Dostępny 7-14 dni

Klatka AtomX Ninja V firmy SmallRig zaprojektowana dla lepszej ochrony oraz dostarczeniu dodatkowych punktów montażowych do monitora/rejestratora.

Atomos AtomX 5' NinjaV Cage by SmallRig

Klatka AtomX Ninja V firmy SmallRig zaprojektowana dla lepszej ochrony oraz dostarczeniu dodatkowych punktów montażowych do monitora/rejestratora.

Klatka AtomX Ninja V firmy SmallRig została zaprojektowana w celu zapewnienia lepszej ochrony oraz dostarczeniu
dodatkowych punktów montażowych do monitora/rejestratora, ale przy zachowaniu minimalnych wymiarów i bez zwiększania wagi zestawu. Tworzy wokół urządzenia metalowy egzoszkielet ochronny z wieloma standardowymi punktami montażowymi na górze i na dole. Na spodzie znajdują się punkty mocowania 1/4''-20, 3/8''-16 oraz ARRI.
Szyny NATO zamontowane na górze i na dole pozwalają na dołączenie szerokiej zacisków typu "quick release" SmallRig, takich jak Ball Head Magic Arm 2071 lub 2072

Klatka zawiera pojedynczy zacisk na kabel HDMI, który mocowany jest do lewej strony urządzenia w celu ochrony kabla i portu. Jest to idealne rozwiązanie do mocowania AtomFlex 4k60p HDMI do
Ninja V, ale współpracuje również z różnymi innymi kablami HDMI. W razie potrzeby klatka obsługuje użycie drugiego zacisku kablowego SmallRig HDMI 1693, który można podłączyć do wyjścia HDMI.

Jest kompatybilna z nowymi dyskami AtomX SSD, jak również ze starszymi dyskami Atomos Master Caddy II
i. W klatce znajduje się również blokada napędu, która
wpasowuje się w rozmiar i kształt Master Caddy II.
Na górze i na dole klatki znajdują się punkty mocowania, do których można doczepić
pasek lub ramkę na Atomos Ninja V Sunhood.

UWAGA: Ramkę montażową Atomos Sunhood należy zamontować na klatce przed włożeniem do niej urządzenia. Raz zabezpieczone mogą być pozostawione na miejscu, zapewniając dodatkową ochronę nawet wtedy, gdy
słońce zgaśnie.

 

Specyfikacja:

 • Waga klatki - 196g
 • W zestawie -
  1 x Cage,
  1 x Zacisk HDMI,
  1 x 1/4 śruby,
  2 x śruba M3,
  3 x klucz imbusowy
 • Kompatybilny z Atomos Ninja V
 • Gwarancja producenta - 12 miesięcy

Recenzje klientów

Numer SAP 013983
Nr katalogowy dostawcy ATOMX5NVCA
Kod EAN 0814164021210
Gwarancja 12 miesięcy
Producent Atomos

Uwaga: Wyświetlanie produktów na stronie służy wyłącznie celom informacyjnym. Dokładamy wszelkich starań, aby publikowane tu informacje były jak najbardziej aktualne, jednak producent zastrzega sobie prawo do zmiany specyfikacji.