Atomos AtomX 13" Arm and QR plate

Atomos AtomX 13" Arm and QR plate

SAP:013982 / MFR: ATOMXARM13

730,00 PLN      

Cena netto: 593,50 PLN
Dostępny 7-14 dni

Płytka szybkiego montażu do monitora/rejestratora Atomos. Obsługuje obciążenie do 6kg. W zestawie śrubokręt AtomX i klucz imbusowy.

Atomos AtomX 13' Arm and QR plate

Płytka szybkiego montażu do monitora/rejestratora Atomos. Obsługuje obciążenie do 6kg. W zestawie śrubokręt AtomX i klucz imbusowy.
Wytrzymałe rozwiązanie do montażu ramienia, które utrzymuje monitor Atomos w bezpiecznym miejscu. To przegubowe ramię ma długość 13 cali (31 cm) i charakteryzuje się specjalną technologią tarcia, które utrzymuje stosowane naprężenie, podczas dokonywania drobnych modyfikacji
Mocuje się je do aparatu, klatki lub statywu za pomocą gwintu 3/8".
Posiada również niestandardowy system szybkiego mocowania zaprojektowany specjalnie monitorów/rekorderów Atomos Ninja V, lub 7” Flame i Inferno. Specjalna antyrotacyjna płyta montażowa jest przykręcona do monitora, a po zamontowaniu zatrzaskuje całą konfigurację i jest w stanie w ciągu kilku sekund odłączyć ramię. Nie trzeba już przykręcać i odkręcać każdego monitora podczas każdej konfiguracji czy awarii. System szybkiego zwalniania może być również usunięty by można było podłączyć inne monitory i akcesoria przy użyciu standardowego mocowania śrubami 1/4"20. W zestawie znajduje się śrubokręt AtomX i klucz imbusowy do prawidłowego zamocowania
ramienia

Specyfikacja:

 • Waga - 500g
 • Wymiary - 42 x 127 x 203 mm
 • W opakowaniu
  1x 13' AtomX Articulated Arm,
  1 x Quick release attachment
  1 x śrubokręt
  1 x imbus
 • Kompatybilność
  Quick release base plate: z serią Atomos Ninja V, Atomos Flame i Inferno
  Ramię: ze wszystkimi punktami mocowania 1/4" 20 lub 3/8".
 • Gwarancja producenta - 12 miesięcy

 

Niniejszy opis produktu, jako osobista twórczość intelektualna creativetools.pl, podlega ochronie praw autorskich. Kopiowanie niniejszego opisu lub jego części jest zabronione. Naruszenia własności będą przez nas egzekwowane.

 

Recenzje klientów

Numer SAP 013982
Nr katalogowy dostawcy ATOMXARM13
Kod EAN 814164021203
Gwarancja 12 miesięcy
Producent Atomos

Uwaga: Wyświetlanie produktów na stronie służy wyłącznie celom informacyjnym. Dokładamy wszelkich starań, aby publikowane tu informacje były jak najbardziej aktualne, jednak producent zastrzega sobie prawo do zmiany specyfikacji.