Apple Przejściówka Thunderbolt 3 na Thunderbolt 2

Apple Przejściówka Thunderbolt 3 na Thunderbolt 2

SAP:010748 / MFR: MMEL2ZM/A

302,00 PLN      

Cena netto: 245,53 PLN
Dostępny 2-7 dni

Przejsciówka z portu Thunderbolt 3 (USB-C) na Thunderbolt 2 pozwala na podlaczenie urzadzen wyposazonych w port Thunderbolt lub Thunderbolt 2 do dowolnego portu Thunderbolt 3 (USB-C) MacBooka Pro.

Przejściówka z portu Thunderbolt 3 (USB-C) na Thunderbolt 2

Przejściówka z portu Thunderbolt 3 (USB-C) na Thunderbolt 2 pozwala na podłączenie urządzeń wyposażonych w port Thunderbolt lub Thunderbolt 2 – na przykład zewnętrzny dysk twardy lub stację dokującą Thunderbolt – do dowolnego portu Thunderbolt 3 (USB-C) MacBooka Pro. Przejściówka jest dwukierunkowa, umożliwia podłączenie nowych urządzeń z portami Thunderbolt 3 do Maca z portem Thunderbolt lub Thunderbolt 2 i systemem macOS Sierra. Za pomocą tej przejściówki można podłączyć monitor z portem Thunderbolt – taki jak Apple Thunderbolt Display lub monitor LG z portem Thunderbolt 2 – do dowolnych portów Thunderbolt 3 (USB-C) MacBooka Pro. Wymagane jest jedynie źródło zasilania, ponieważ monitor nie dostarcza przez przejściówkę wystarczająco dużej mocy.

Uwaga: Przejściówka nie obsługuje monitorów z interfejsem DisplayPort, takich jak Apple LED Cinema Display lub monitory innych firm wyposażone w interfejs DisplayPort lub Mini DisplayPort. Więcej informacji można znaleźć na stronie Wsparcia Apple dotyczącej przejściówki z Thunderbolt 3 (USB-C) na Thunderbolt 2.

Recenzje klientów

Numer SAP 010748
Nr katalogowy dostawcy MMEL2ZM/A
Kod EAN 888462859189
Gwarancja 12 miesięcy
Producent Apple

Uwaga: Wyświetlanie produktów na stronie służy wyłącznie celom informacyjnym. Dokładamy wszelkich starań, aby publikowane tu informacje były jak najbardziej aktualne, jednak producent zastrzega sobie prawo do zmiany specyfikacji.