Apple iMac 27" MXWU2ZE-A

Apple iMac 27" MXWU2ZE-A

SAP:023531 / MFR: MXWU2ZE-A

8 999,00 PLN      

Cena netto: 7 316,26 PLN

Na zamówienie

O czymkolwiek zamarzysz, iMac pozwoli Ci to zrobić. Jest piękny, intuicyjny i pełen zaawanso­wanych narzędzi, które pomogą Ci rozwinąć każdy pomysł. A model 27-calowy oferuje całkiem nowe wrażenia za sprawą szybszych procesorów i grafiki, rozbudowanej pamięci operacyjnej i masowej, większych możliwości audiowizualnych i jeszcze piękniejszego wyświetlacza Retina 5K. To komputer zdolny do wszystkiego. Lepszy i szybszy niż kiedykolwiek przedtem.

UWAGA! produkt na zamówienie, przed zakupem skontaktuj się z naszym działem handlowym! sklep@creativetools.pl lub telefon: +48 22 257 00 80

Apple iMac 27" MXWU2ZE-A

  • 6-rdzeniowy procesor Intel Core i5 3,3 GHz 10. generacji
  • Turbo Boost do 4,8 GHz
  • 8 GB pamięci DDR4 2666 MHz, możliwa konfiguracja z nawet 128 GB
  • 512 GB pamięci masowej SSD [1]
  • Radeon Pro 5300 z 4 GB pamięci GDDR6
  • Dwa porty Thunderbolt 3
  • Wyświetlacz Retina 5K P3 o rozdzielczości 5120 na 2880 pikseli z technologią True Tone (opcjonalnie dostępna szyba ze szkła nanostrukturalnego)

Zmiana konfiguracji jest możliwa po konsultacji z działem handlowym.

Uniwersalny unikat. O czymkolwiek zamarzysz, iMac pozwoli Ci to zrobić.
Jest piękny, intuicyjny i pełen zaawanso­wanych narzędzi, które pomogą Ci rozwinąć każdy pomysł. A model 27-calowy oferuje całkiem nowe wrażenia za sprawą szybszych procesorów i grafiki, rozbudowanej pamięci operacyjnej i masowej, większych możliwości audiowizualnych i jeszcze piękniejszego wyświetlacza Retina 5K. To komputer zdolny do wszystkiego. Lepszy i szybszy niż kiedykolwiek przedtem.

Wyświetlacz Retina
Piękne widoki na wszystko. Na wyświetlaczu Retina o jasności 500 nitów zdolnym pokazać miliard kolorów wszystko wygląda fantastycznie. Zdjęcia i grafiki olśniewają bogactwem detali, a każdy tekst jest idealnie ostry. Tym bardziej że teraz 27-calowy iMac otrzymał technologię True Tone, dzięki której obraz wygląda jeszcze naturalniej. A w jego wyświetlaczu dostępne jest opcjonalnie szkło nanostrukturalne, które do minimum ogranicza odblaski.

Szkło nanostrukturalne
Minimum odblasków. Maksimum detali. Szkło nanostrukturalne, wprowadzone po raz pierwszy w wyświetlaczu Pro Display XDR, a teraz dostępne opcjonalnie w 27-calowym iMacu, zdecydowanie poprawia komfort pracy w miejscach nasłonecznionych, bezpośrednio oświetlonych lub takich, w których oświetlenie często się zmienia. Nanostruktura nie jest zwykłą matową powłoką, lecz właśnie strukturą – wytrawioną w szkle na poziomie nanometrycznym. Taka technologia ogranicza odblaski, a jednocześnie pozwala zachować kontrast i jakość obrazu. Wrażenie jest niesamowite.

Procesor i pamięć RAM
Zawrotna prędkość. Albo jeszcze zawrotniejsza. iMac to naturalne miejsce dla potężnego procesora. 21,5-calowy iMac, dostępny nawet z 6-rdze­niowym procesorem Intel Core i7, oferuje moc potrzebną do twórczej pracy z Photoshopem, montażu wideo czy tworzenia muzyki. A model 27-calowy, dostępny nawet z 10-rdze­niowym procesorem Intel Core i9, płynnie wykonuje najcięższe prace, takie jak nakładanie kilkudziesięciu ścieżek audio czy kompilowanie i testowanie kodu.

Większa pamięć. Do wielkich zadań.
21,5-calowego iMaca można zamówić z pamięcią RAM o imponującej pojemności 32 GB. Natomiast 27‑calowy iMac jest dostępny w konfiguracji z nawet 128 GB – pojemnością dwukrotnie większą niż w poprzedniej generacji – i może nawet dwa razy szybciej realizować najtrudniejsze zadania w aplikacjach profesjonalnych6.

Grafika
Na najwyższym poziomie. Od grafiki na iMacu nie sposób oderwać wzroku. Model 21,5-calowy ma procesor graficzny z serii AMD Radeon Pro 500X, a na życzenie dostępny jest także z procesorem GPU AMD Radeon Pro Vega 20, który z łatwością radzi sobie z zadaniami takimi jak rendering 3D czy generowanie skomplikowanych efektów wideo. Natomiast model 27‑calowy ma GPU z serii AMD Radeon Pro 5000 z maksymalnie 16 GB pamięci GDDR6, więc idealnie sprawdza się w działaniach intensywnie obciążających procesor graficzny, takich jak praca z materiałami wideo w formacie UHD albo projektowanie realistycznych środowisk gier.

Pamięć masowa
Większa pojemność. Większa prędkość. Wszystkie wersje iMaca są teraz standardowo wyposażone wyłącznie w pamięć masową SSD, która łączy wielką pojemność z niesamowitą szybkością działania. 27‑calowego iMaca można teraz zamówić z imponującymi 8 TB[13] pamięci masowej SSD osiągającej nawet 3,4 GB/s przy odczycie i zapisie sekwencyjnym, co zapewnia natychmiastowy dostęp do całej biblioteki zdjęć i wideo, obszernych plików i profesjonalnych aplikacji [14]

Kamera, głośniki i mikrofony
Ruchome obrazy. Poruszające dźwięki. Od idealnie wyraźnych wideorozmów i nagrań po fantastyczne wrażenia podczas oglądania filmów i słuchania muzyki – iMac mistrzowsko obsługuje komunikację i wszelkie treści. 27-calowy iMac ma teraz kamerę FaceTime HD 1080p i układ trzech mikrofonów studyjnej jakości. A czip T2 harmonijnie współpracuje z głośnikami, działając jako dynamiczny korektor i poprawiając charakterystykę przenoszenia niskich tonów, zatem wszystko, czego słuchasz, ma pełne, zrównoważone brzmienie jakości Hi-Fi.

Czip Apple T2 Security
Ochrona osobista. W 27-calowym iMacu pojawił się czip Apple T2 Security z koprocesorem Secure Enclave, stanowiącym fundament bezpiecznego rozruchu i szyfrowania danych w pamięci masowej. Czip T2 bierze też udział w obsłudze kamery FaceTime HD 1080p, rozpoznawaniu twarzy i poprawie charakterystyki przenoszenia niskich tonów. Dodatkowo dzięki niemu transkodowanie wideo w formacie HEVC odbywa się nawet dwukrotnie szybciej niż w modelach poprzedniej generacji[15].

Łączność
Wiele portów. Możliwości po horyzont. Każdy iMac ma dwa superszybkie porty Thunderbolt 3 (USB‑C) oraz cztery porty USB-A, oferując liczne możliwości podłączania wydajnych i zaawanso­wanych urządzeń, takich jak zewnętrzne dyski, kamery czy wyświetlacze. Wszystkie wersje iMaca są wyposażone w port Ethernet 1 Gb, a 27‑calowego iMaca można teraz zamówić z interfejsem Ethernet 10 Gb o przepustowości nawet 10-krotnie większej w porównaniu z poprzednią generacją. Ultraszybkie interfejsy Wi‑Fi i Bluetooth to standardowe wyposażenie każdego iMaca. Wersja 27-calowa obsługuje technologię Bluetooth zgodną ze specyfikacją 5.0, możesz więc błyskawicznie łączyć się z każdą treścią i dowolnym bezprzewodowym urządzeniem.

[1]  1 GB = 1 miliard bajtów; 1 TB = 1 bilion bajtów; faktyczna pojemność sformatowanych nośników jest mniejsza.

[13] 1 TB = 1 bilion bajtów; faktyczna pojemność sformatowanego nośnika jest mniejsza.

[14] Testy przeprowadzone przez Apple w lipcu 2020 r. na przedprodukcyjnych egzemplarzach 27-calowych iMaców z 10-rdze­niowym procesorem Intel Core i9 3,6 GHz, 128 GB pamięci RAM i 8 TB pamięci masowej SSD. Testy przeprowadzono przy użyciu programu FIO 3.19 z parametrem IO depth=8 i rozmiarem żądania równym 1024 KB oraz pliku testowego o objętości 150 GB. Testy wydajności przeprowadzono na konkretnych egzemplarzach systemów komputerowych i odzwierciedlają one przybliżoną wydajność komputerów iMac.

[15] Testy przeprowadzone przez Apple w lipcu 2020 r. na przedprodukcyjnych egzemplarzach 27-calowych iMaców z 10-rdze­niowym procesorem Intel Core i9 3,6 GHz, procesorem graficznym Radeon Pro 5700 XT z 16 GB pamięci GDDR6, 128 GB pamięci RAM i 8 TB pamięci masowej SSD oraz na oferowanych w sprzedaży egzemplarzach 27-calowych iMaców z 8-rdze­niowym procesorem Intel Core i9 3,6 GHz, procesorem graficznym Radeon Pro Vega 48 z 8 GB pamięci HBM2, 64 GB pamięci RAM i 2 TB pamięci masowej SSD. Testy przeprowadzono przy użyciu aplikacji Compressor 4.4.6 na 60-sekundowym projekcie zawierającym wideo Apple ProRes 422 o rozdzielczości 4096 x 2160 i częstości 23,98 klatki na sekundę. Testy wydajności przeprowadzono na konkretnych egzemplarzach systemów komputerowych i odzwierciedlają one przybliżoną wydajność komputerów iMac.

Recenzje klientów

Numer SAP 023531
Nr katalogowy dostawcy MXWU2ZE-A
Kod EAN Nie
Gwarancja 12 miesięcy
Producent Apple

Uwaga: Wyświetlanie produktów na stronie służy wyłącznie celom informacyjnym. Dokładamy wszelkich starań, aby publikowane tu informacje były jak najbardziej aktualne, jednak producent zastrzega sobie prawo do zmiany specyfikacji.