AJA T-TAP

AJA T-TAP

SAP:006410 / MFR: T-TAP

1 470,00 PLN      

Cena netto: 1 195,12 PLN

Dostępny 2-7 dni

Aja T-TAP ™ to niedrogie, bardzo kompaktowe urządzenie, które wykorzystuje moc Thunderbolt ™ do dostarczania wysokiej jakości sygnału 10-bit SD, HD i 2K video i wbudowanego audio

AJA T-TAP

Aja T-TAP ™ to niedrogie, bardzo kompaktowe urządzenie, które wykorzystuje moc Thunderbolt ™ do dostarczania wysokiej jakości sygnału 10-bit SD, HD i 2K video i wbudowanego audio.

Mały i prosty w obsłudze, T-TAP oferuje niestandardową integrację z profesjonalnymi aplikacji takimi jak: Adobe Premiere Pro, Avid Media Composer, Avid Symphony, Apple Final Cut Pro X i innych programów opartych na QuickTime.

Aja T-TAP zbudowany jest na tej samej architekturze co znana karta Aja KONA.

Ultra szybkie połączenie Thunderbolt ™ pomiędzy komputerem i T-tap zapewnia szybką przepustowość dla pełnej 10-bitowej jakości transmisji wideo i audio, która jest lepsza od adapterów DisplayPort obsługujących tylko 8-bit i nie są prawdziwym rozwiązaniem dla profesjonalistów.

Sygnały HD / SD SDI oraz HDMI są dostępne, ze wsparciem dla 3D. Wyjście SDI może być stosowane do zasilania profesjonalnych monitorów lub narzędzi zapisu, a wyjście HDMI  może być podpięte bezpośrednio do konsumenckich monitorów HDMI. Interfejsy HDMI i SDI są aktywne przez cały czas, więc można jednocześnie pracować z narzędziami profesjonalnymi i konsumenckimi. Obsługa grafiki 3D umożliwia podłączenie T-TAP bezpośrednio do monitorów HDMI 3D w czasie rzeczywistym, bez konieczności zakupu dodatkowego sprzętu.

Pełne 8-kanałowe wbudowane audio pozwala na odtwarzanie wielokanałowych sygnałów, takich jak 5,1 czy nawet 7,1.

T-TAP jest zasilany poprzez złącze Thunderbolt ™ bez potrzeby dodatkowego zasilania, minimalizując okablowanie.

Recenzje klientów

Numer SAP 006410
Nr katalogowy dostawcy T-TAP
Kod EAN 892448000298
Gwarancja 36 miesięcy
Producent AJA