AJA Ki Stor SSD Storage Module 1000GB USB

AJA Ki Stor SSD Storage Module 1000GB USB

SAP:026760 / MFR: KI-SSD1000USB-R0

5 269,00 PLN      

Cena netto: 4 283,74 PLN
Dostępny 7-14 dni

Moduły KiStor są kompatybilne z Ki Pro i Ki Pro Rack i stanowią podstawę dla potężnego, opartego na plikach nagrywania i odtwarzania, które zastępuje tradycyjne VTR w wielu aplikacjach produkcyjnych i live, jak również zapewnia usprawniony przepływ pracy w postprodukcji.

AJA KiStor SSD Storage Module 1000GB USB

Moduły KiStor są kompatybilne z Ki Pro i Ki Pro Rack i stanowią podstawę dla potężnego, opartego na plikach nagrywania i odtwarzania, które zastępuje tradycyjne VTR w wielu aplikacjach produkcyjnych i live, jak również zapewnia usprawniony przepływ pracy w postprodukcji. Moduły KiStor są opłacalne, niezawodne, szybkie i objęte roczną gwarancją.

Wytrzymała konstrukcja

Fabrycznie certyfikowany napęd KiStor jest zamknięty w wytrzymałej zewnętrznej obudowie zaprojektowanej tak, by zapewnienić prawidłowe włożenie do Ki Pro lub Ki Pro Rack w celu nagrywania i odtwarzania. Wytrzymała zewnętrzna obudowa chroni napęd przed rygorami użytkowania w produkcji, zapewniając bezpieczeństwo cennych nośników. W przeciwieństwie do typowych dysków twardych, które są zaprojektowane dla małej liczby powtarzających się połączeń, moduły KiStor wykorzystują wzmocnione połączenie, które zostało zaprojektowane dla dużej liczby włożeń i wyjęć, aby wytrzymać rygory codziennego użytkowania w środowisku produkcyjnym. Dyski KiStor mają także wbudowane złącze USB 3.0, dzięki czemu można je podłączyć bezpośrednio do systemu w celu szybkiego pobierania danych w terenie.

Opcje KiStor:

  • KI-SSD256USB Moduł pamięci masowej SSD o pojemności 256 GB ze złączem USB 3.0.
  • KI-SSD512USB Moduł pamięci masowej SSD o pojemności 512 GB z łączem USB 3.0
  • KI-SSD1000USB Moduł pamięci masowej SSD o pojemności 1 TB z łączem USB 3.0


Recenzje klientów

Numer SAP 026760
Nr katalogowy dostawcy KI-SSD1000USB-R0
Kod EAN 812321032550
Gwarancja 24 miesiące
Producent AJA

Uwaga: Wyświetlanie produktów na stronie służy wyłącznie celom informacyjnym. Dokładamy wszelkich starań, aby publikowane tu informacje były jak najbardziej aktualne, jednak producent zastrzega sobie prawo do zmiany specyfikacji.