AJA Hi5-12G-TR

AJA Hi5-12G-TR

SAP:012916 / MFR: Hi5-12G-TR-R0

7 815,00 PLN      

Cena netto: 6 353,66 PLN
Dostępny powyżej 4 tygodni

Konwersja z optycznego SDI na HDMI 2.0 4K/Ultra/HD/HD Zawiera Single Channel Fibre Transceiver 5-letnia gwarancja

AJA Hi5-12G-TR

Konwerter 12G-SDI na HDMI 2.0 z transceiverem światłowodowym

Najważniejsze cechy:

  • Wierność obrazu i obsługa HFR do 60p przy konwersji 4K/UltraHD 12G-SDI na HDMI 2.0 za pomocą jednego kabla
  • Generuje metadane HDR10 zgodnie ze standardem HDMI v2.0b/CTA-861-G i obsługuje HLG przez HDMI
  • Proste złącze monitorujące dla profesjonalnych urządzeń 4K z wyjściami 12G-SDI do nowych wyświetlaczy z wejściami HDMI 2.0
  • Pojedyncze wejście 12G-SDI oraz wyjście reclocked SDI loop z jednokanałowym transceiverem SFP Fiber LC, który dostarcza sygnał źródłowy 4K/UltraHD SDI lub światłowód do miejsca docelowego HDMI z przekazaniem źródła przez SDI lub Fibre.
  • Jednokanałowy transceiver SFP Fiber LC do przesyłu 4K na duże odległości
  • Zasilacz DWP-U i port USB do aktualizacji oprogramowania
  • Pięcioletnia gwarancja

HDR. Zapewnia możliwość wyświetlania szerszego i bogatszego zakresu kolorów, dużo jaśniejszych bieli i dużo głębszych, ciemniejszych czerni niż pozwalają na to standardowe sygnały. Daje nagraniom bardziej dynamiczny wygląd i pozwala przekazać publiczności naturalne, prawdziwe kolory.
Hi5-12G zapewnia obsługę 4K/UltraHD/HD HDR na ekranach zgodnych z HDMI, generując metadane HDR zgodnie ze standardem HDMI v2.0b/CTA-861-G. HA5-12G zapewnia także wsparcie dla wyświetlaczy HDR Hybrid Log Gamma (HLG) przez HDMI.

4K i UltraHD. Typowe sygnały 4K mają rozdzielczość 4096 x 2160 pikseli, natomiast sygnały UltraHD mierzą 3840 x 2160. Różnica ta może uniemożliwić użycie niektórych monitorów w pełnym przepływie pracy 4K lub w przepływie pracy UltraHD. HA5-12G może zrekompensować różnice w rozdzielczości, dzięki czemu monitory UltraHD mogą być używane w produkcjach 4K i na odwrót. Hi5-12G obsługuje również wejścia o wysokiej częstości klatek (HFR). Sygnały 4K / UltraHD przy 50 lub 60 fps mogą być podawane do HA5-12G, a sygnał wyjściowy do 60p do oglądania z odpowiednimi wyświetlaczami obsługującymi standard HDMI 2.0.

Obsługa 12G-SDI. Wejście 12G-SDI na Hi5-12G pozwala na uzyskanie bardzo wysokiej jakości sygnału na wyjściu HDMI w celu wykorzystania w dużych przepływach rastrów i deep color, w których jakość obrazu ma kluczowe znaczenie.

Integracja audio. Do 16 kanałów z zaembedowanym audio SDI jest obsługiwanych na wejściu i może być przekazane do 8-kanałowego audio zaembedowanego na wyjściu HDMI z możliwością opóźnienia dźwięku od 0 do 7 klatek dla prawidłowej synchronizacji z wyjściowym wideo. Dwa kanały analogowego wyjścia audio umożliwiają bezpośredni zewnętrzny monitoring bez potrzeby osobnego oddzielania dźwięku.

Monitory HDMI nie obsługują natywnie sygnałów PsF. Jednak wiele profesjonalnych produkcji nadal działa z formatami PsF. Hi5-12G konwertuje przychodzące sygnały 1080PsF do 1080p. Ten progresywny sygnał jest zgodny z monitorami HDMI.

Uniwersalny zasilacz. Wszystkie mini-konwertery AJA są dostarczane z uniwersalnym zasilaczem, który zawiera międzynarodowe złącze wtykowe do użytku na całym świecie.

Mini-konwertery AJA są na tyle małe, że mieszczą się za monitorem, z tyłu szafy lub bezpośrednio na platformie kamery. Złącze zasilania blokującego nie może przypadkowo oderwać się a opcjonalny kabel zasilający P-TAP pozwala na zasilanie z baterii w odległych lokalizacjach.

Wszystkie mini-konwertery AJA objęte są pięcioletnią gwarancją i zaawansowaną polityką wymiany AJA. Jeśli konieczna jest wymiana, AJA wyśle nową jednostkę natychmiast, bez konieczności wcześniejszego wysyłania oryginalnego urządzenia, zapewniając jak najszybszy powrót do pracy.

Informacje na temat pełnej linii AJA Mini-Converters są teraz dostępne jako aplikacja mobilna na iOS. Linia produktów Mini-Converter jest obszerna, a ta aplikacja pomaga znaleźć odpowiedni konwerter do każdej sytuacji, gdziekolwiek jesteś.

 

Recenzje klientów

Numer SAP 012916
Nr katalogowy dostawcy Hi5-12G-TR-R0
Kod EAN 812321031539
Gwarancja 60 miesięcy
Producent AJA

Uwaga: Wyświetlanie produktów na stronie służy wyłącznie celom informacyjnym. Dokładamy wszelkich starań, aby publikowane tu informacje były jak najbardziej aktualne, jednak producent zastrzega sobie prawo do zmiany specyfikacji.