8Sinn Cage for Sigma FP/FP L + 8Sinn Black Raven Top Handle

8Sinn Cage for Sigma FP/FP L + 8Sinn Black Raven Top Handle

SAP:024198 / MFR: 8-SFPL C+8-THBRAVEN

1 110,00 PLN      

Cena netto: 902,44 PLN
Dostępny 7-14 dni

Klatka marki 8Sinn do Sigma FP/FP L + Rączka górna 'Black Raven' marki 8Sinn.

8Sinn Cage for Sigma FP/FP L + 8Sinn Black Raven Top Handle

Klatka marki 8Sinn do Sigma FP/FP L. Wyposażona w gwinty 1/4" oraz 3/8"ARRI i zimną stopkę. Klatka posiada uchwyty na pasek. Ważną chcą klatki jest to składa się 4 elementów które po złożeniu tworzą solidną i bardzo dobrze dopasowaną do kamery klatkę, która mocowana jest do kamery przy użyciu 2 śrub: jedna  mocowane od spodu klatki, druga do jej boku.

*Klatka sprzedawana jest w formie gotowego produktu - nie wymaga złożenia.

Jak wszystkie produkty marki 8Sinn cechuje ją niezwykła ergonomika wykonania, unikatowy kształt który sprawia, że jest bardzo dobrze dopasowana do samego aparatu jak i ręki użytkownika. Materiał z którego została wykonana to aluminium lotnicze

Rączka górna 'Black Raven' marki 8Sinn. Wyposażona w gwinty 1/4" oraz 3/8" ARRI i zimną stopkę. Mocuję się ją do klatki aparatu fotograficznego/kamery lub innej powierzchni montażowej za pomocą śruby dociskającej oraz 2 wbudowanych pinów ARRI - po dociśnięciu pinów w otwory Arri i dokręceniu głównej śruby rączka zostaje solidnie zamocowana na podłożu.
Jak wszystkie produkty marki 8Sinn  cały zestaw cechuje niezwykła ergonomika wykonania.

Recenzje klientów

Numer SAP 024198
Nr katalogowy dostawcy 8-SFPL C+8-THBRAVEN
Kod EAN 5903089532651
Gwarancja 12 miesięcy
Producent 8sinn

Uwaga: Wyświetlanie produktów na stronie służy wyłącznie celom informacyjnym. Dokładamy wszelkich starań, aby publikowane tu informacje były jak najbardziej aktualne, jednak producent zastrzega sobie prawo do zmiany specyfikacji.